Yeni Tasarımda Karşılaştığımız Sorunlar

Bir haftadır sıkıntılar yaşıyorum forumda. Takip ettiğim konulara yeni mesaj gelince tıklıyorum beni konunun başına atıyor.

Bi’ konuya tıklıyorum reklam açılıyor. Son günlerde çok sık yaşamaya başladım. Son olarak mesajları aşağı kaydırırken çok mesaj beğeniyorum istem dışı. Hatta bilerek kalbe uzak yerden kaydırıyorum yine de beğeniliyor. Sinir bozucu olmaya başladı. Bilmiyorum belki sıkıntı bende de olabilir

Bir sorum olacak. Mesela geçmiş konularda atıyorum @x diye bir arkadaşla olan konuşmalarımı kısayoldan bulabilme ihtimali var mı, yoksa kendi 1500’e yakın gönderimden tek tek bakarak mı bulmam lazım :sweat_smile:

Mesela korku türünde bir kaç kitap tavsiye edilmişti bana ama ara ki bulasın hangi konuydu. Genelde not alırım ama almamışım :neutral_face:

Söyle bir arama seçeneğin var. O zamanda ne yazdıysan aramada kısmına onu yazarak bulabilirsin.

1 Beğeni

2 seneye yakın olduğu için hiç hatırlamıyorum ama bir şekilde bulmaya çalışırım, sağ ol :slightly_smiling_face:

1 Beğeni

Ooohoo ooo sen de gelmişsin 2 sene önce samanlıkta iğnem mi kayboldu acaba diyorsun. :joy:

1 Beğeni

Öyle oldu biraz :smile:

Neyse bir kidega kodu ver madem :joy:

1 Beğeni

YOKOYLEBIRKOD50

2 Beğeni

Merhaba, Rıhtım’a mobilde safariden erişiyorum. Son zamanlarda siteye yüklenen ekran görüntülerini doğru düzgün göremiyorum. Şöyle ki görsel yakınlaştırılmış gibi sağdan soldan ekranın dışında kalıyor.

Muhtemelen safari forumun CSS şablonları ile sorun yaşıyor.

Bence bu tarz tüm dertlerin devası olarak Opera :slight_smile: kullanılabilir.

2 Beğeni

Cep telefonunda birden fazla foto yükleyemiyorum. Göndermek istediğimde fotoğraflar değil komut satırları gözüküyor mesajda. :roll_eyes:

Telefon : iphone, tarayıcı safari.

Yeni cep telefonu alarak bu sorundan kurtulabilirsin. :joy:

1 Beğeni

Hep kitap fiyatlarına odaklanmaktan cep telefonları fiyatlarını kaçırdın sanırım :joy:
Şu anki cep telefonu fiyatlarıyla 2 sene önce araba alınıyordu.

1 Beğeni

Ben de paylaşılan youtube videolarını konu içinde açamıyorum nedense. Nerde bu teknik servis?

Yok kaçırmadım, 15k civarında. Ben artık mmorpg gibi bakıyorum hayata. 15k nedir ki? İki görev yapsan toplarsın. Hadi, bilemedin birkaç item sat yeter. :sweat_smile:

Aslında bu muhabbet annemle teyzemden çıktı. Birkaç ay önce -bir sebepten- annemle teyzem durup dururken kendi çocuklarına kızma kararı almışlar. (Sebebi hatırlamıyorlar) Teyzemin telefon faturası gelmiş. Bir türlü ödeyememişler. Ödeme noktasına girmişler, banka uygulamasını denemişler filan olmamış. Çözümü yeni hat almakta bulmuşlar. Hâlâ gülerim. Bir şey olduğunda artık böyle çözümler üretiyorum.

Geçen de eşim arabanın anahtarını iş yerinde unutmuş. Aman, dedim. Yeni araba al. :buyucu:

Kaybolan “e” harfinde. :sweat_smile:

1 Beğeni

15 bin çok iyimser olmuş ya. :joy: :joy: :joy:

https://www.vatanbilgisayar.com/iphone-13-pro-max-1-tb-akilli-telefon-gumus.html

1 Beğeni

İphone kullanmadığım için hiç ilgilenmiyorum. En son bilgisayar baktım 60k filandı orada koptum ben. Evdeki cihazlar bozulunca taş devrine dönüyoruz biz. Eşim de dağda mağara bulmuş. Biz hazırız.

1 Beğeni

Ateşi buldum. Bi ara veririm tarifini. Bide yuvarlak bişey icat ettim. Tekerlek koyayım adını diyorum.

2 Beğeni

Dönerlek koyasan daha iyi.

Ekleme: @erdo geçen bir kitap okudum, bu mevzu vardı. Ortası delik bir taş buluyordu, çok hoşuma gitmişti. Adını hatırlayamadım. :thinking:

2 Beğeni

Cilalı Taş olabilir mi :thinking:

1 Beğeni

Hatırladım… Uzay ve Zaman Hikâyeleri - H. G. Wells

1 Beğeni