Yeni The Mask Filmi Kadın Başrolle Gelecek

Kayıp Rıhtım’da tamamını okumak için: https://kayiprihtim.com/haberler/sinema/yeni-the-mask-filmi-kadin-basrolle-gelecek/

Ülkemizde de oldukça sevilen The Mask (Maske) için yeni bir uyarlama gündemde. Çizgi romanın yapımcısı yeni film için kadın bir başrol düşündüklerini açıkladı. (DEVAMI…)

2 Beğeni

Hmmmm gelmese mi acaba? Daha karanlık olması güzel ama kadın başrol soru işareti. :slight_smile:

1 Beğeni

Zarar edeceklerini bile bile hala bu işlere girmeleri çok komik, Ghostbusters’dan da mı ders almadınız be adamlar?

1 Beğeni

Yani ben de bi kızım ve haklarımı savunurum ama yok maskeye kadın başrol seçelim doktoru kadın yapalım bunlar bana sektördeki samimiyetsiz feminem hareketler olarak görünüyo

1 Beğeni

Feminem hareketler neymiş ilk defa duydum

Feminem değil de fenimist demeliydim.işte böyle kadınlara da sektör de yer veriyoruz “kıdınlır çıçıktir” hareketler

Ne konuştuğunu ve ne yazamadığını bilmeni dilerdim. Malesef ikisi hakkında da bi fikrin yok gibi. :confused:

Bir zahmet yapmasınlar. Çocukluğumuza dair ne kadar güzel anımız varsa hepsini yeniden yapım nanesi altında heba ettiler.

Bu arada Maske’nin karanlık ve ciddi hâlini merak edenler için:

1 Beğeni

İnşallah cast seçimi iyi olur da ilk film kadar güzel bir film izleriz

90’lı yıllarda ergen olmak vardı şimdi; Ghostbuster, Geleceğe Dönüş,Jurrsic Park,Terminatör, The Mask gibi filimleti sinemada izlemek vardı. Sevgili Hollywood Önümüze Marvel filmileri dayadıği ićin mecburen marvel filimleri izliyoruz.

Tanrıya şükürler olsun ki Dune filmi geliyor çok heycanlıyım.