Youtube Caddesi

Ben de onun yollarını arıyorum şuan. Birçok şey denedim ama o kafa durgunluğu sanırım frekansla alakalı öyle bir anda denk geliyor. Mesela 1 aydır kitap okumamıştım. Sputnik Sevgilim’i bile 1 haftada bitirdim. Dune’ye başlar başlamaz beynim durgunluğa geçti sanırım. Baya tek seferde okudum bitti. Maalesef strese bakış açısıyla da önemli. Mesela meditasyon yapmaya çalışıyorum bir aydır beynimi boşaltmak için işe yarıyor mu dersen? Sırtım ağrımaya başlıyor 10-15 dakika sonra :Dd Yogaya başlamam lazımmış da artık yoga öğrenene kadar da bir 10 yıl felan geçer.

3 Beğeni

Kabul ederek olabilir belki. İçinde bulduğunuz durumu kabul edip elinizden gelen her şeyi yaparsınız ve gerisi için oturup beklersiniz. Süreci kabullenirseniz belki daha kolay olabilir. Kimsenin baskı yapmasına izin vermeyin. Kendinize de baskı yapmayın. Sürekli kaygı duyarak bir senenizi bu kaygıya feda ettiniz. Ne işe girebildiniz ne de kitap okuyabildiniz veya başka şeyler yapabildiniz keyif alarak. Yani kaygı içerisinde bir yılınızı kaybettiniz ve bu kaygı sizin bir yılınızı kaybetmenize engel olmadı. Bunu bana psikoloğum söylemişti zamanında. Siz elinizden geleni yaptığınıza emin olun. Bazen de elinizden gelecek bir şeyler varken sırf kişisel sebeplerle yapmadıklarınızı da kabul edin. Yapabilirseniz daha verimli zaman geçirebileceğinize inanıyorum.

4 Beğeni

Arkadaşlar çok ilginç bir tesadüf olacak fakat biraz önce iş buldum. :smiley: Bu mesajların üstüne denk gelmesi çok şaşırtıcı oldu. :smiley:

18 Beğeni

Gözün aydın oldun. Allah utandırmasın. :slight_smile:

2 Beğeni

Teşekkür ederim. Darısı tüm emek verenlerin başına.

4 Beğeni

Hayırlı olsun. -Yapışkan arkadaş mode on- Forumdan herkese bir kitap ısmarlarsın artık. -off

2 Beğeni

Ve o günden beri galeme forumda hiiiiç görünmedi…

5 Beğeni

Bunlar kimin ana-babası yada sülalesini oluşturan zincir parçaları acaba?

2 Beğeni

80 farklı şey yazmak istedim vazgectim. Yazık diyeyim sadece.

Herkese bütçem yetmeyebilir fakat sözüm olsun atamam tamamlandığı zaman ilk maaşımla sen ve @Agape ile @fatihcetin nickli arkadaşlara desteklerinizden ötürü birer kitap hediye ederim. :grin: :smirk:

5 Beğeni

Üstüme iyilik, sağlık… (Amin :joy:) Okumamış sayıyorum. :slight_smile: Efenim sizin iç huzurunuz olsun, işiniz daim ve hayalinizdeki gibi mutlu olun bana yeter. :blush:

3 Beğeni

Konu çok iyi de video çok acemi değil mi?

Sen söyledikten sonra videoyu degiştirdim. :+1:

1 Beğeni

Zıpoylır içerebilir.

1 Beğeni

Kakashi sensei adamdır. Sırf şu adamın dövüşlerini izlemek için tekrar başlamayı düşünüyorum Shippuden serisine.

1 Beğeni

Ben daha ilk sezonun 40’ına yeni geldim, o değil de hiç sıkılmıyorum izlerken. Tam noluyorkine derken bölüm bitiyor hatta deliriyorum. İnternetten izlemek de zulüm ya, iss’ler yüzünden bir 1080p izliyorum sonra 360’a düşüyor dalgalanıyor felan deli ediyor. Bir de altyazıları hazırlayanlar imlalara çok dikkat etmemiş. Sanırım Japonca’dan İngilizce’ye çevirdikten sonraki halini çevirmişler hoşuma gitmedi altyazılar. Japonca da bilmiyoruz ki ):

Bu arada anime izleyenler okul çocuğudur diyorlardı bir ara ne düşünüyorsunuz?

Bu kanalı müthiş derecede seviyorum. Nitelikli okur, tam bir sanat düşkünü kanal sahibi. Çok uzun zaman önceden beri bloğunu takip ediyordum. Şu anda da bu video gibi dolu dolu içeriklere başladı. Daha yeni bir kanal ama özellikle @AeroKnight-sama 'ın attığı kitap alışverişim videosunun üstüne iyi gider diye paylaşayım dedim.

3 Beğeni

Madem bu kanalı beğendiniz öyleyse Dileda Arslan ve Tuğçe Kozak kanallarına da kesinlikle bakmalısınız. Çok tatlı insanlar. :smiley:

1 Beğeni

Yaa çok mutlu oldum. Arayışlara girmiştim ama bir türlü youtube algoritmasından kurtulup yeni şeyler keşfedemiyordum. Teşekkür ederiiim.

1 Beğeni