Youtube Caddesi

Benim attığım video bir facia mıydı? Kanashidesu.

https://www.youtube.com/channel/UCtw6vQHr5ljE9w_C4rdaW7A

Rasgele bir videoyu açın ve esirsiniz… Sesler sizi sarmalasın. Muazzam bir kanal.

2 Beğeni

Özellikle ilk bölümler için alternatif player bulmak zor oluyor, hatırlıyorum bazı bölümleri beşer saniye doldurmasını bekleyerek izlemiştim. Altyazılar için de güzel çeviri yapan farklı fan grupları var ama denk geliyor mu eski bölümlerde bilmiyorum.

Hangi okulun çocuğu olduğuna göre değişir :confused:

1 Beğeni

Rica ederim İnceledikten sonra görüşünüzü paylaşırsanız sevinirim. :smiley:

1 Beğeni
2 Beğeni
6 Beğeni

Aranızda hiç bir günde 14 saat çalışmış olan var mı? Buna gerek var mı? Ben hiç 4 saati geçemedim çünkü, kendi açımdan gerek duyacağım bir iş veya motivasyon yoktu belki ondan olabilir. @mit abimiz çalışıyor gibi hissediyorum.

3 Beğeni

Nasıl Kahraman Olunur?

1 Beğeni

Bu videoyu gördüm ve kesintisiz ileri sarmadan izlerken buldum kendimi. Video bitince 15 saatliğini önerdi. Bakmayıp kapattım ve sonrasında bu haberi gördüm. Trans etkisi bu yüzdenmiş :smiley:

1 Beğeni

Ben yarısına kadar dayanabildim sonra “Noluyor ki bu kadar çalışınca ya?” düşünceleri beynime zerk etti ordan başka dallara atladım, dikkatim dağıldı. Bunu deneyeceğim ama bir dahaki çalışma vaktim geldiğinde. Siz de denerseniz etkisini görürseniz yazın lütfen :d

Bir günde 4 saat çalışılan iş mi var? :thinking: Çalıştığım zamanlarda 8-10 saat çalışıyorduk genelde. Bazı zamanlar 12 oluyordu.

Benim özel sektörde 1 yıllık tecrübem oldu, zaten 2-3 saatten sonra ben kopup gidiyordum hep zar zor dayandım para biriktirmek için. Benim bahsettiğim kitap okumak, ders çalışmak, yazı yazmak, kod yazmak, böyle kendi işlerin gibi işlerdi.

O tarz şeylerde zor evet. Benim 2-3 saati geçmez sanırım. En basitinden bir saat kitap okuduktan sonra sıkılmaya başlıyorum.

1 Beğeni

14 saat mi? O ne yahu, çıtır çerez gibi :sweat_smile: En az 18 saat olmalı…

Yani düşündüm de… Ben şimdiye kadarki bütün işlerimde hep 12-14 saat arası çalıştım zaten. Havaalanında çalışırken üst üste 2 gün 12 saat çalışırdık. Giriş-çıkış işlemleri falan olduğu için servisler de 1 saat önce getirir, 1 saat geç götürürdü.

Ondan sonraki işimde de sabah sekizden gece dokuz, ona kadar çalıştığım oluyordu. Yılbaşı gecesi 1:30’ta hâlâ sayım yapıyorduk :smile: Tekstilde çalışırken de gecem gündüzüm birbirine karışırdı.

14 saat bize vız gelir dostum… (Böhü!)

7 Beğeni

Günlük benim de hedefim 40 sayfa aslında. 50 olunca bugün iyi oldu diyorum. Maalesef yıllardır kitap okuma alışkanlığımı kazanamadım. Ve son zamanlarda yanlış kitap seçiminin ne kadar etkili olduğunu da gördüm. Başladığım şeyi bitirmek zorundaymışım gibi bir takıntım var. Onu da aşabilirsem daha verimli hale gelecek.

Kpss için içten bir şekilde kolay gelsin diyorum. Bu illet sınavın derdini çektim bir defa. Yds puanımın da sayesinde tutturdum bir yer. En kısa sürede siz de dilediğiniz yeri kazanırsınız umarım.

2 Beğeni

İş varsa saat diye bir şey yoktur. Çalışma sektörünün altın kuralı bu. :joy:

Ben de bir resme oturunca 16 saat kadar çalışıyorum. Ne zaman her yerim çatır çatır oluyor kalkıyorum. :expressionless:

3 Beğeni

Vay be bir de bunların yanına kaç sayfalık kitap çevirisi ekliyorsunuz. Ben bir gün düzgün uyanamazsam bütün işleri erteliyorum.

1 Beğeni

Bir reklam nasıl müzikten kaybeder? Hadi Mr. Robot’tan etkilendin (orijinali Audi’den çalınma), bari arkaya vaporwave-synthwave bir müzik koy da etkileyiciliği 100x felan yapsın, koymuşlar arkaya tam tamı olmamış. Yoksa Türkiye şartlarında çok yüksek bir reklam.

Bu konuyla ilgili açıklama yapmışlar.

“Reklam filmimizin özgün olmadığını, hepinizle aynı anda öğrendik. Karın ağrımızı ve üzüntümüzü tarif etmemiz imkansız. Yaratıcı işlerde fikirlerin özgün olması bizim için çok değerli, bu nedenle tüm reklamları durduruyoruz. Ajans’la 3 aylık tüm görüşmelerimiz kayıt altında. Sadece Türkiye değil, Ajans’ın bağlı olduğu network’e Amerika’da da hukuki süreci başlatarak sonucu sizlerle paylaşacağız. #peak

Kaynak: Oyungezer

2 Beğeni

Açıklamanın içeriği doğruysa kötü, yok eğer değilse daha da kötü.

Yinede reklam reklamdır mantığındalar galiba.

1 Beğeni