Youtube Caddesi

(galeme) #232

Günlük benim de hedefim 40 sayfa aslında. 50 olunca bugün iyi oldu diyorum. Maalesef yıllardır kitap okuma alışkanlığımı kazanamadım. Ve son zamanlarda yanlış kitap seçiminin ne kadar etkili olduğunu da gördüm. Başladığım şeyi bitirmek zorundaymışım gibi bir takıntım var. Onu da aşabilirsem daha verimli hale gelecek.

Kpss için içten bir şekilde kolay gelsin diyorum. Bu illet sınavın derdini çektim bir defa. Yds puanımın da sayesinde tutturdum bir yer. En kısa sürede siz de dilediğiniz yeri kazanırsınız umarım.

(Hiçliğin bekçisi…) #233

İş varsa saat diye bir şey yoktur. Çalışma sektörünün altın kuralı bu. :joy:

Ben de bir resme oturunca 16 saat kadar çalışıyorum. Ne zaman her yerim çatır çatır oluyor kalkıyorum. :expressionless:

(Emre ) #234

Vay be bir de bunların yanına kaç sayfalık kitap çevirisi ekliyorsunuz. Ben bir gün düzgün uyanamazsam bütün işleri erteliyorum.

(fatih çetin) #235

Teşekkür ederim dilekleriniz için.

(Emre ) #236

Bir reklam nasıl müzikten kaybeder? Hadi Mr. Robot’tan etkilendin (orijinali Audi’den çalınma), bari arkaya vaporwave-synthwave bir müzik koy da etkileyiciliği 100x felan yapsın, koymuşlar arkaya tam tamı olmamış. Yoksa Türkiye şartlarında çok yüksek bir reklam.

(M. Ihsan Tatari) #238

Bu konuyla ilgili açıklama yapmışlar.

“Reklam filmimizin özgün olmadığını, hepinizle aynı anda öğrendik. Karın ağrımızı ve üzüntümüzü tarif etmemiz imkansız. Yaratıcı işlerde fikirlerin özgün olması bizim için çok değerli, bu nedenle tüm reklamları durduruyoruz. Ajans’la 3 aylık tüm görüşmelerimiz kayıt altında. Sadece Türkiye değil, Ajans’ın bağlı olduğu network’e Amerika’da da hukuki süreci başlatarak sonucu sizlerle paylaşacağız. #peak

Kaynak: Oyungezer

(Her şey çok güzel olacak) #239

Açıklamanın içeriği doğruysa kötü, yok eğer değilse daha da kötü.

Yinede reklam reklamdır mantığındalar galiba.

(Emre ) #240

Reklamın yarattığı etki iyiydi de, içerik tamamen saçma sapan ve boştu yani. Bilmiyorum ne denli başarılı bir yazılım firması ama umarım ilerde başarılı olurlar. (eleştirmiycem eleştirmiycem hayır sus)

(Okan Akıncı) #241

(Her şey çok güzel olacak) #242

Çok uzun zamandır dinlememiştim…

Nedendir bilmem arada bir 25. saniyeden sonrası için dinlerim.

(Emre ) #243

(Emre ) #244

(emre) #245

(Okan Akıncı) #246

Birden fazla dil biliyor olmanın sosyal hayatta, iş hayatında, kültür dünyasında, düşünce zenginliğinde vs. faydaları çok anlatılmıştır. Birden fazla dil bilmenin başka faydaları da var. Mesela beyne iyi geliyor. Eğer bir yabancı dil bilmiyorsanız, hiçbir zaman öğrenmek için geç değildir.

(Her şey çok güzel olacak) #247

Bir millet her nesilde yeniden doğar.

Videonun başlığı din ile ilgili ama içerik çok daha derin.

(Halil Oğulcan Karamağara) #248

:smiley: Herkese merhaba, bunu izleyen ve izlemeyen herkese izletmek için geldim.

(Hiçliğin bekçisi…) #249

O koşanlar ne öyle ya. Ay, anlamsızca güldüm. :rofl:

(Halil Oğulcan Karamağara) #250

Onları ben de çok seviyorum ya. :smiley: Ne olduklarını unuttum, bayağıdır izlemedim. :smiley:

(Emre ) #251

(Kenan Ulusoy) #252

Bu adamın sesine hastayım.