Youtube Caddesi

(Halil Oğulcan Karamağara) #253

Who is Robin Me?

So you… Robin Dabank… :smiley:

:smiley: Bunu da çok seviyorum.

Ayrıca bunu da çok tavsiye ederim.

Spoiler: Elinizde 0.1 gram Californium varsa 250km çevrenizdeki konut-arsa fiyatları tavan yapıyor.

(galeme) #257

Youtube zaten illuminatiye bağlı değil mi?

Filmler ve film yapımı süreci/yönetmenler için şunlara göz atabilirsiniz,

(Her şey çok güzel olacak) #260

Kaos ve düzen.

(Erdal) #261

https://youtu.be/1jaHLJmLePg

İşbankası yeni reklamı çok güzel.

(Emre ) #262

Love, Death & Robots Bölüm Sıralamasının Cinsel Yönelime Göre Değiştiği İddiası Yalanlandı
(Okan Akıncı) #263

Bu ülkede uzun zaman sonra ilk kez yanlış giden bir şeylerle cesurca dalga geçen bir mizah örneği gördüm. Bence mizah böyle olmalı. Bu programı yakında yayından kaldırsalar hiç şaşırmam.

(Fahrettin Levent) #264

(galeme) #265

Cevdet ve Ömercan gibi geekyaparın itici olmayan aksine sempatik olan nadide iki isminin olması çok iyi olmuş. Dune vidyosunu izledikten sonra ne yalan diyeyim seriyi daha çok sevdim. Alican Saygı Ortanca’nın bilim kurguyu tanımlaması ve devamındaki söylemleri aydınlattı beni biraz.

(Yusuf Ziya) #266

Coşkun Aral’ın kanalını şiddetle tavsiye ederim. Türkiye’den çıkmış en çılgın en görmüş geçirmiş insanlardan birisidir kendisi:

(Mael isain moridin, mia allantir! ) #267

Özellikle 1:56’daki tepkiler :smile:

(Emre ) #269

mOruq teD izliOm kültürleniOm varya bi konuşma dinLedm moruq Aydınlandm yhaa, bak şimdi bu ted böLe başarılı insanLarı çıkarıo Moruq konuşturuo fln.

Valla diğer Tedler nasıl bilmem ama ekşi okuyarak Ted izleyerek hayat planlaması yapmaya çalışan bir kitle var. Şu videoyu izledikten sonra çok üzüldüm. Kız 5 dakika atlayıp zıplıyor sonra bir mola verelim demek yok, hadi kız olimpiyatçı felan tamam ama buna diyafram mı dayanır? Bir yere mi yetişmeniz gerekiyordu da kızı bu rezil duruma alet ettiniz?

(Emre ) #270

(Yusuf Ziya) #271

Varlığın garipliğine yazılmış bir aşk mektubu resmen. (Türkçe alt yazıları tam bitmemiş sanırım)

Wikileaks’in yaratıcısının kendi kendini eğittiğini öğrendiğimden beri şu sistemden iğrenmeye başladım :confused:

(Emre ) #273

(Emre ) #274

Chomsky’nin Wikileaks yaratıcısı olduğuna emin misiniz?

Değil. Videonun altındaki yazımın videoyla olan tek bağı eğitimle ilgili olması. Wikileaks’i kuran Julian Assange herhangi bir eğitim sisteminden geçmiyor. Annesi eğitimin uysal ve itaatkar insanlar ürettiğini düşündüğünden oğlunu bundan koruyor. Julian da kendi kendini eğitiyor. Chomsky’nin paylaştığım konuşmasının ardından bu dediklerimi de eklemek istemiştim.