Youtube Caddesi

(Sadece Emre ) #276

Anladım şimdi. Neyse mutluyum şu an, bunları söylemek için Chomsky olmaya gerek yokmuş demek ki.

(Umut K.) #277

TRT 2 Eskici programı bölümleri

Çook sevdiğim Temizlik Hastaları’nın Türk versiyonunun yayınlanmaya başladığını öğrendim. Hem de Youtube’da full bölüm şeklinde koyuyorlarmış. Bu haber beni sevindirdi. Diğer programdaki gibi ’hoarder’ evlerine gideceklerini düşünmüyordum ama bu da türk kültürüne uygun olduğundan hoşuma gitti. Çünkü diğerinde o ekstrem kirliliği evden çıkartıp kaba bir temizlik yapıyorlardı. Bundaysa -en azından bu bölüm- evet pis bir ev ama pis bir insanın normal yaşanılabilir evi. Onu içli dışlı temizlemeleri, düzenlemeleri çok güzeldi. Neyse, böyle programları çok sevmekle obsesif temizlik hastası olunur mu?

Edit: Kadir sen ne minnoş adamsın. Tam Burhan Altıntop ya, bayıldım.

Şşş… Sırrı bozmayalım :d Şaka bir yana, doğru diyorsunuz belki başlangıç için böyledir. Bence Türk insanı elalem ne der korkusuna televizyona çıkmak istemez. O yüzden kimi nerden bulurlar bilemiyorum.

Ya cast olsa bile izleyip kanser olabiliyorum ama çok garip bi guilty pleasure oldu benim için. :d

(Enver Arman ★) #283

Ben de Zuhal Topal ile Sofrada izliyorum. Anlayabiliyorum.

Not: Bir bölümde kadının biri dimdik durduğu için eleştiri yağmuruna tutuldu. En sonunda sormayı akıl ettiklerinde kadın direk “Ben ODTÜ mezunuyum.” dedi. Sonra kadına kimse bir daha bir şey demedi. Kişisel görüşlerini aldıkları kısımda kadın “Yalan söyledim.” dedi.

Garip şeyler oluyor. Ekranda beyin olmayışını hissedebiliyorsunuz.

(Hiçliğin bekçisi…) #284

Kalan ve ölmeye niyetli beyin hücrelerimi anneannemle Esra Erol Suç Peşinde gibimsi bir şey izleyerek heba ediyorum. O da onun o güzel hatırı için. Neyse ki hücrelerim hemen infilak ediyor da anımsamıyorum. :smiley: Annemleri TLC, DMAX, HISTORY, DISCOVERY, WILD, EARTH gibi kanallara alıştırdığımdan beri çok huzurlu bir tv keyfi yaşıyorum. Nazar değmesin…

(Can) #285

Ben genelde bilgiyi yayalım arkadaşlar şeklinde bir şeyler yapmam çünkü üşenirim. Bu sefer istisna yapacağım.

(fatih) #286

(Sadece Emre ) #290

Son zamanlarda Türk medyasında izlediğim en bilimsel ve derin programdı sanırım. Özlemişiz Okan Bayülgen’i. Yaptığı iş çok güzel.

(Mael isain moridin, mia allantir! ) #291

Bu vesile ile efsaneyi tekrar hatırlayalım

Ahmet Telli ve Şükrü Erbaş…

Bir yol veya gerçek bir aşk hikayesi