Youtube Caddesi

Şşş… Sırrı bozmayalım :d Şaka bir yana, doğru diyorsunuz belki başlangıç için böyledir. Bence Türk insanı elalem ne der korkusuna televizyona çıkmak istemez. O yüzden kimi nerden bulurlar bilemiyorum.

Ya cast olsa bile izleyip kanser olabiliyorum ama çok garip bi guilty pleasure oldu benim için. :d

1 Like

Ben de Zuhal Topal ile Sofrada izliyorum. Anlayabiliyorum.

Not: Bir bölümde kadının biri dimdik durduğu için eleştiri yağmuruna tutuldu. En sonunda sormayı akıl ettiklerinde kadın direk “Ben ODTÜ mezunuyum.” dedi. Sonra kadına kimse bir daha bir şey demedi. Kişisel görüşlerini aldıkları kısımda kadın “Yalan söyledim.” dedi.

Garip şeyler oluyor. Ekranda beyin olmayışını hissedebiliyorsunuz.

3 Likes

Kalan ve ölmeye niyetli beyin hücrelerimi anneannemle Esra Erol Suç Peşinde gibimsi bir şey izleyerek heba ediyorum. O da onun o güzel hatırı için. Neyse ki hücrelerim hemen infilak ediyor da anımsamıyorum. :smiley: Annemleri TLC, DMAX, HISTORY, DISCOVERY, WILD, EARTH gibi kanallara alıştırdığımdan beri çok huzurlu bir tv keyfi yaşıyorum. Nazar değmesin…

2 Likes

Ben genelde bilgiyi yayalım arkadaşlar şeklinde bir şeyler yapmam çünkü üşenirim. Bu sefer istisna yapacağım.

2 Likes
5 Likes

2 Likes

Son zamanlarda Türk medyasında izlediğim en bilimsel ve derin programdı sanırım. Özlemişiz Okan Bayülgen’i. Yaptığı iş çok güzel.

1 Like

Bu vesile ile efsaneyi tekrar hatırlayalım

2 Likes

Ahmet Telli ve Şükrü Erbaş…

Bir yol veya gerçek bir aşk hikayesi

1 Like
1 Like

Bir Hint otostopçunun Türkiye macerası.

Tekirdağ’dan otostop çekip soluğu Gelibolu AKP ilçe başkanının yanında alıyor.

Sonrasında Çanakkale’de 16 bin Hindistan askerinin savaştığını öğrenince mezarları aramaya koyuluyor.

Yorumlarda Hintler “Bizim devletimiz önemsemiyor ama Türkler düşmanlarına anıt yapmışlar.” diye teşekkür ediyor. Bense acaba bugün olsa düşmanlarımıza anıt yapar mıydık diye merak ediyorum.

3 Likes
1 Like

Valla günlük 10-15 doz izleyip eğleniyorum. 40 saniyecik ama bütün tasayı atıyorum. :crazy_face:

Sabahtan beri buna gülüyorum :rofl:
2 Likes

Az bile sürçmüş dili.

IMG_20190814_000427