The Rings of Power Yorumları (Yüzüklerin Efendisi: Güç Yüzükleri Dizisi)

Şurada Umur Tezer bazıları hakkında tahminlerine yer vermiş:

Melkor’la ilgili bir yorumsa çok büyük ihtimalle Silmarillion’da geçiyordur ancak emin değilim çünkü History of the Middle Earth serisini henüz okumadım, orada yazıyor da olabilir. Kitapları okuyalı uzun zaman oldu orada kullanıyorlar mıydı hatırlamıyorum ama filmde Sauron baya gürzünü sallaya sallaya savaşıyordu. Neye dayanarak böyle bir yorum yapmışlar merak ettim.

2 Beğeni

Orta dünyayı iyi bilmem ama o Kılıç Sauron için küçük değil mi?
Sauron’un ebatlar insan gibiyse bilmiyorum. :slight_smile:

Sauron elf olarak olarak cisimleşiyor, elflerin ve numenorluları yanında bulunuyor. O dönemleri işleyebilirler dizide flasback olarak.

1 Beğeni

Bazıları açıklandı sanırım.

2 Beğeni

Sanırım bunlar tahmin ama emin değilim. Ben de sizin paylaştığınız sayfanın gönderilerini oyuncularla birlikte veren bir sayfa buldum isteyenler bakabilir:

1 Beğeni

Bir tanesinde zurna dürüm vardı o benim kesin.

8 Beğeni

Üstünde de sossuz mayonezsiz yazıyorsa o da benim demektir. :joy:

3 Beğeni

Fragman tarihi sonunda açıklandı!

3 Beğeni

14 Şubat! Güzel bir gün seçimi :)) Merakla bekleniyor!

Toussaint değil mi burası. Şehrin arkasında ki dağlık alanda Çatalkuyruk veya bir Basiliks olması lazım. Piknik yapmaya giden olursa dikkatli olsun, Geralt her zaman oralarda olmayabilir. :slight_smile:

1 Beğeni

Ben de ilk baktığımda -oyunu özlemiş olmanın verdiği her yerde o oyunu görme durumuyla-Zelda Breath of the Wild’daki Hateno Village sanmıştım:grin:. Ama gerçekten andırıyor Toussaint’ı, hatırlattığınız için şimdi bir süre her yeri Witcher 3’teki mekanlara benzeteceğim.

1 Beğeni

Zaman Çarkı’ndan sonra umudum yoktu ama fotoğraflar (mekan, kostüm vs. bakımından) güzel duruyor.

6 Beğeni

Yeni bir vasatlık abidesi. Zaman Çarkı dizisinden elbet iyi olacak ama özünde gene Zaman Çarkı’nın sahip olduğu vasatlığa sahip olucaktır.

Zaman Çarkı dizisinde becerikli, akıllı, kendi ayakları üstünde durabilen erkek karakter sayısı 0 ( sıfır ) idi. Umudum en azından bu dizide bir-iki tane olması yönünde ama hiç zannetmiyorum. Şimdiden bütün Orta Dünya ve Tolkien sevenlerine geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum.

3 Beğeni

10 Beğeni

Ben de beğendim. Beklentim arttı.

şunun gerçek olduğuna inanamıyorum ya önce Zaman Çarkı şimdi de Yüzüklerin Efendisi. Oturduğum yerde sinirden kahkahalar atıyorum inanılmaz gerçekten ahaahahhahahahahahah

5 Beğeni

“kardeşim ben senin yılgın bir hoşgörüyle beni benimsemene mi kaldım?”

Bu insanlar cidden buna mı kaldı?

1 Beğeni

Sadece fotoğraflardan konuşacak olursam hoşuma gitti, Zaman Çarkı’nda tam ters etkisi olmuştu. Fragmanı çıkınca dizinin genel havası nasıl belli olur.

1 Beğeni

Şimdiden geçmiş olsun. Silmarillion’u elime alıp bağrıma basmak istiyorum.

2 Beğeni

Wheel of Time’daki sürecin benzerinden geçiyoruz, sadece fanlar daha bilinçli. Tecrübesiz olanlar bölümleri bekleyelim, her şeyi eleştiriyorsunuz, toksiksiniz diye eleştiri yapanları suçluyor. @yafeshan da sütten ağzı yanmış, halbuki WoT ilk görüntüleri Lotr dizisinkinden kat kat kötüyken aynı eleştirileri kendisi de uyarlamayı kötüleyenlere yapmıştı :smile: .

1 Beğeni