Yüzüklerin Efendisi Dizisi Beş Sezon ve 1 Milyar Dolar Bütçe İle Gelecek!

Kayıp Rıhtım’da tamamını okumak için: https://kayiprihtim.com/haberler/dizi/yuzuklerin-efendisi-dizisi-bes-sezon-ve-1-milyar-dolar-butce-ile-gelecek/

Amazon, şimdiye kadarki en yüksek bütçeli dizi projesi olan Yüzüklerin Efendisi’ni 1 milyon dolarlık bütçe ile beş sezon olarak sunacak! (DEVAMI…)

1 Beğeni

Rezalet. Biri bana neden yuzuklerin efendisi dizisine ihtiyacimiz oldugunu anlatsin

3 Beğeni

Suyunu çıkardılar artık yeter, Tolkien’ın kemikleri sızım sızım sızlıyordur.

Bethesda ve skyrim politikasına döndü iyice .
:neutral_face:

1 Beğeni

Bir yanım daha fazlasını görmek ve daha çok yaşamak açgözlülüğüyle gönderin gelsin diyor, bir yanım yapmayın diyor. Çok kararsız kaldım.
Düzenleme: Vah vah ben kararsızım, Amazon n’apar şimdi :joy::joy::joy:

çıksa izlemem, o derece…

1 Beğeni

O kadar para harcanıp mekan, kostüm, set hazirlanip hadi proje bitti demezler. Her sene bir dizi sonra farklı kollarda devam eden dizicikler, yüzüklerin efendisi öncesi sonrasi, karekter biyografileri… Yani dizi tuttup para kazandirdikça olabildiğince sömürürler.
Bence harika olur.

Yüzüklerin Efendisi- Sam’in Yolu

1 Beğeni

Yüzüklerin Efendisi - Gollum’un suçu ne?
Yüzük-ü memnu gibi hatta.

1 Beğeni

Bi fotoşok süper olurdu :joy:

2 Beğeni

forumdan sallayanların hepsi de kesinlikle diziyi izleyecek.Ayrıca Tolkien evreni de yeri gelse 10 sezon dizi ve daha nice filmler çıkarır.Benim tek korkum ise game of thrones 4. sezondan sonra ki gibi bir popüler kültüre yem edilebilecek olması.Yoksa kim istemez ki bu muhteşem dünyanın görsellik kazanmasını.Hepimiz 10larca defa film serisini izlemişiz kitaplarını okumuşuzdur.

1 Beğeni

Insanların endişesi de bu . Bir noktadan sonra herşeyin berbat edileceğinden herkes emin , mükemmel bir diziye kimse hayır demez zaten . Hele ki ortada böyle mükemmel bir cevher varken .

İzlemeye değil diyorum ama dayanamayıp izleyeceğim.Bir peter jackson üçelemesi olmayacak bana umutsuzlugun içinde yetişen bu parça ışığı hiçbir filim hissettirmedi, bu filim dışında (Rohirimin gelişi)
İnşallah Lotr hollywood için bir kurt adam yada vampir filmi gibi görülupte sömürülmez.

1 Beğeni

İyi yapılsın yeter. Bütçe yüksek olması güzel, ancak senaryo kardeşim senaryo. Ona önem verin, yoksa kuru kuru hoş olmaz.

Bir şey ‘salladığımız’ yok. Herkes gibi özgürce endişelerimizi dile getirdik. Belki biraz geyik yaptık.

1 Beğeni

Popüler kültüre yem edileli uzun zaman oluyor.

1 Beğeni

Merakla bekliyoruz. O zamana kadar kitapları bitiririm.Ama fiyasko olmaz bence çünkü herkesin beklentisi yüksek çok büyük risk aldıklarının farkındadırlar.

Açıkçası Yüzüklerin Efendisi genişletilmiş versiyonu harikaydi. Filmi bugün izlerken bile büyük keyif aliyorum. Ama gelin görün ki Hobbit üçlemesi için ayni yorumda bulunamam. Çok abartılı uzunlukta ve kızmayın sıkıcı buldum. İlk serideki ruh, kendine çeken macera duygusuna kapilamadim. Biraz ticari amaçla yapıldığını düşünüyorum.
Aynı duygular bu seri içinde gecerli olacaksa yapayligi ister istemez belli edebilir kendini. Star wars serisinde yaşıyoruz. Hersey tadinda güzel derler ya yorumlarin çoğu bu sebeble kötümser geliyor.

5 Beğeni

Elflerle aşk yaşayan sakalsız cüceler görürsem kan çıkarırım :expressionless:

16 Beğeni

Bu yorumunu okuduktan sonra amerikan sinama sektörünü hayalimde canlandirdim da; feminist ve siyahi tepkisi almamak icin nasıl taklalar atacaklar merakla bekliyorum. Ben oyumu Legalos’un siyahi olacagi üzerine oynuyorum. Yahudi lobisi pahalı yapımları sever: nazi, soykırım ve günümüz siyasi ortamini düşünürsek rusya, soğuk savaş göndermeleri bile bekliyorum.

1 Beğeni