Yüzüklerin Efendisi Dizisi Cinsellik İçeren Sahneler ile Öne Çıkabilir

Kayıp Rıhtım’da tamamını okumak için: https://kayiprihtim.com/haberler/dizi/yuzuklerin-efendisi-dizisi-cinsellik/

Yüzüklerin Efendisi dizisi cinsellik içeren sahneler ile ön plana çıkabilir. Amazon Prime yapımında, oyuncu seçimlerinden dikkat çeken detay. (DEVAMI…)

1 Beğeni

Temsili tepkim:

resim

9 Beğeni

Galatasaraylı birinin Fenerbahçeliği ile ön plana çıkması gibi bir şey bu ://

Adamın cocuklarını uyutmak için düşündüğü kurgular sonuçta. Olduğu hâliyle yeterince ilgi çekici bir dünya değil mi neden yani?

4 Beğeni

Böyle olursa Tolkien vakfı dava edip yapımın telif hakkını iptal eder.Tolkien evreninde çıplaklık ve cinsellik yoktur.Hobbit ve Yüzüklerin Efendisi romanlarında öpüşme bile olmaz.Akıllarını hayalarına değil başlarına alsınlar.

2 Beğeni

Saçmalamakta sınır tanımıyorlar.

3 Beğeni

Christopher amca gittiğine göre serbest davranabilir onlar da. Paragöz tipler oldukları söyleniyordu.

3 Beğeni

Oldu da çekildi diyelim. Eminim ki Lotr hayranları diziyi izlemeyerek gereken tepkiyi koyar ve dizi de ellerinde patlar.

1 Beğeni

Güç yüzüklerin kullanım alanları değişecek anlaşılan.

9 Beğeni

G.O.T.’da reytingleri yükselten bir teknikti, hadi hayırlısı.

3 Beğeni

bence got ile karşılaştırmamalıyız, got un kitaplarında da bariz cinsellik vardı. diziye uyarlanması bu nedenle sorun olmamıştır. Ama yüzüklerin efendisi daha epik ve fantastik yönüyle ağır basan bir eser. Christopher Tolkien in yokluğundan faydalanmışlar resmen. bu şekilde yaparlarsa kınarız

3 Beğeni

@Mazotci
Onun kitap serisinde de cinsellik vardı ki zaten. :thinking:

LOTR bunları içermemesi özelliğiyle de sevilen bir kitap ve film serisi oldu hep. Ayrıca izlenme sayısını yükseltmek için cinselliğe başvurmalarını gerektirecek bir durum da yok ki. Yüzüklerin Efendisi’nin yeni dizisi denilmesi bile izlenme sayısının artmasına yeter. :thinking: Bunu yaparak tam tersi etki yaratacaklar…

5 Beğeni

Bir yapımda cinsel içerik varsa genelde kalitesiz oluyor. Çünkü onu izleyici çekmek için yapıyorlar, o sahnelerin herhangi bir anlamı ve önemi olmuyor. Bu tarz sahneler kullanıp başarılı olan yapımlarda yok değil. Ama ben şimdiden acaba mı demeye başladım.

2 Beğeni

images (1) (4)
-Tabi canım tabi, insanlar, orklar, elfler… Hepsi. Ortadünyada geçiyor olay zaten abi, insanlar elflere, elfler orklara, orklar cücelere… Sonra hepsi cücelere…

34 Beğeni

Diziden kalite namına bir beklentim yoktu, o yüzden bu haber beni memnun etti.
Elflerin nasıl cimâ eylediklerini sadece hentai’lerde görmekten sıkılmıştım zaten.

3 Beğeni

Bence birinci sezon denesinler. Baktılar tepkiler çok reytingler düşük bir çaresine bakarlar. Ayrıca bende dizi ve filmlerde çıplaklık sevmeyen birisiyim. Çıplaklık falan istesem bu dizilere gelmem zaten gidilecek yerler belli.

Not: izleyemediğim için farklı farklı dizi yorumlarına açığım böyle dizlerde.(nasıl olsa izleyemeyeceğim diye)

2 Beğeni

İyi ki Hobbit’i anlatmıyor desek homofobik olur muyuz olmaz mıyız şimdi aklıma bu takıldı o_O

2 Beğeni

Çıplaklık, her zaman seks sahnesi olacak anlamına gelmiyor. Buna ek olarak Silmarillion kitabında; ensest, tecavüz, yıkanma ve çıplaklık içeren cinayet sahneleri bulunuyor. Tolkien’in eserlerinin çok naif, tümünün çocuklar için yazıldığına dair bir yanlış anlaşılma var. Ben de GoT tarzı sahneler görmek istemiyorum ama biraz sakin olsak, sanki?

2 Beğeni

“Cinsellik içeren sahnelerle öne çıkacak” ifadesi sizin soylediklerinizden biraz farklı.

Hepimizin nihai temennisi izlemeye değer bir yapım olması ama Tolkien dünyasının hikâyelerine odaklanıp onlara güvenmek yerine cinsellik var, çıplaklık var, hap var, hepsi var demek… Ne bileyim…

1 Beğeni

Haber başlığına bakarak yorum yapmıyorum. Haberin kaynağında, oyuncu seçimi için aradıkları kriter olarak “çıplaklık konusunda rahat olmaları” yazıyor. Buradan çıplaklık=erotizm çıkarımını yapmak, sizin yorumunuz. Bu noktada diziyle ilgili herhangi bir materyal görmemiş iken bir şey söylemek spekülasyon olur kanımca.

3 Beğeni

Bu gönderi Rıhtım halkı tarafından rahatsız edici bulundu ve geçici olarak gizlendi.