Yüzüklerin Efendisi Dizisinde Korkutan Ayrılık: "İşler Farklı Bir Yöne Gidiyordu"

Kayıp Rıhtım’da tamamını okumak için: https://kayiprihtim.com/haberler/dizi/yuzuklerin-efendisi-dizisi-ayrilik-oyuncu/

Amazon Prime Video imzalı Yüzüklerin Efendisi dizisi yeni bir ayrılık haberi ile sarsılıyor. 1 milyar dolarlık bütçesiyle gövde gösterisi yapan seri, izleyiciyi yeniden Orta Dünya’ya götürmeye hazırlanıyor. Çekimleri devam eden yapımdan gelen ayrılık haberi ise akıllara soru işaretlerini getirdi. Aktör Tom Budge, hayat verdiği karakterin farklı bir yöne gidiyor olmasından ötürü seriden ayrıldığını duyurdu. 39… (DEVAMI…)

1 Beğeni

Çok yazık gerçekten çok yazık.Oysa ilk haberleri çıktığı zamandan beri büyük umutlar bağlanmıştı.Anlaşılan Tolkien evrenine uymayan yakışmayan bir yapım geliyor.

Çok merak ediyorum acaba Lotr diye ortaya ne tür bir popüler kültür garabeti çıkaracaklar?

6 Beğeni

Görsel efektler dışında, hikayeden pek ümitli değilim.

Ben açıkçası çıkmasını hiç istemiyorum. Amazon daha geçen gün sansürcülük yaparak belli bir kesimi eleştiren kitapları satmayı yasakladı. Muhtemelen bu dizide de popüler kültür dayatmasını gözümüze gözümüze sokacaklar. Ne diyelim hayırlısı olsun.

1 Beğeni

Tolkiem’in yarattığı hikaye yazıldı ve bitti. Sırf para için popüler kültürün bunu devam ettirmesi yanlış bence.

Popüler kültüre kültür demeyi doğru bulmuyorum. Birçok eseri para kaygısı ile uzatıyor ve kitlelerle beğendirme uğruna, asıl değerini yok ediyorlar bence. Güzel yanları da var elbette.

Herkese göre değişir ve hiçbirine doğru yada yanlış denemez. Bu benim bu mesajı yazarken ki fikrim.

Önyargı değil dediğim, sadece bir düşünce. Yanlış anlaşılmasın. :slightly_smiling_face:

Fikirlerim hep değişebilir ve hiçbir fikrin taraftarı tada antisi olmayı doğru bulmuyorum. Bu ona bağımlı olmasını sağlar insanın. Bu yüzden her an değişebilir.

Ek: Gönderilerimi aklına geldikçe geliştirdiğim (:joy:) için, iki de bir üste çıkıyor. Örneğin bir cümle ekledim şu an. Lütfen yanlış anlaşılmasın. :slightly_smiling_face: Bu huyumu değiştireveğim sanırım. Bir başkası olsaydım kendimi bu yüzden sevmezdim, rahatsız olurdum. Bu durumu değiştirmek üzere, özür diliyorum. :slightly_smiling_face::sunflower:

3 Beğeni

Bu diziyi merak etmiyorum hiç. Kitabı var, okuduk, filmi çıktı, izledik. :slight_smile: Artık eski filmlerden yeni filmler, diziler uyarlamayı bıraksınlar, tekrar, tekrar. Filmi kötü olsa başka ama güzel olmuştu illa ki bozacağız diyorlar.