Yüzüklerin Efendisi Dizisinin Tam Adı Açıklandı: İşte İlk Tanıtım Videosu

Kayıp Rıhtım’da tamamını okumak için: https://kayiprihtim.com/haberler/dizi/the-rings-of-power-yuzuklerin-efendisi-dizisinin-adi-aciklandi/

image

Yüzüklerin Efendisi dizisinin tam adı açıklandı. Merakla beklenen Amazon Prime yapımı The Lord of the Rings: The Rings of Power adıyla yayınlanacak. Güç Yüzükleri, beklenen dizinin odak noktası olacak. J.R.R. Tolkien imzalı Yüzüklerin Efendisi serisi, daha önce Peter Jackson tarafından sinemaya uyarlandı ve büyük bir başarı elde etti. Sonrasında gelen The Hobbit üçlemesi her ne… (DEVAMI…)

12 Beğeni

Umarım diziyi batırmamışsınızdır.

3 Beğeni

Yapım aşamasını izledim, pratik efekt ile yapmışlar ama gene de ucuz duruyor. Enteresan gerçekten, ses dizaynı da kötü, sıfır etkileyicilik, Amazon tüm bu bütçeyi nereye harcıyor merak konusu.

4 Beğeni

İzlemeyi düşünmüyorum şahsen.

1 Beğeni

Dizi çıktığı zaman yorum yapmak daha mantıklı bu fragmandan çıkarım yapmak doğru değil.

3 Beğeni

Zaman Çarı hassasiyetim LOTR için pek yok. O yüzden bu diziyi izlerim muhtemelen ama gerçekten şu bir dakikalık görüntü ucuz duruyor. Yazdıklarınıza katılıyorum tamamen.

3 Beğeni

Çalışan insanlar CGI yapmadan, kötü bir CGI gibi gözüken sahne çekebilmişler, bu farklı bir tür başarı bence. Ellerimi ovuşturarak bekliyorum.

4 Beğeni

Zaman Çarkı faciasından sonra hiçbir beklentim yok.

2 Beğeni

Oyun gibi duruyor. İlk izlenimim bu.

3 Beğeni

Kir, yağ, çıkarılamayan zor leke reklamlarını hatırlattı.

4 Beğeni

Sahnelerin diziden olduğunu düşünmüyorum, sadece bir teaser

1 Beğeni

Yere az bir şey gaz dökülmüş te üzerine kibrit çakmışsın gibi sanki. Öte yandan, o kibrit ki Sauron’un markasıdır. O ateş ki hepsini birbirine bağlar. O alevler ki mount doom’un lâvlarıdır. Vay be.

5 Beğeni
6 Beğeni

Çoğunluk gibi bende, rahmetli J. R. R. Tolkien’in yarattığı bu güzelim evrenin mahvedileceğinden endişe ederekten ‘bakalım, hayırlısı …’ demekten başka bir şey yapamıyorum :confused:

2 Beğeni

Pratik effect olarak yaptıkları bir şeyi nasil bu kadar kötü gösterebilirler?

3 Beğeni

Yok yani ister Apple olsun ister Amazon HBO kalitesini yakalayamıyorlar. Her firmanın bir uzmanlık alanı var farklı sektörlere hiç bulaşmasalar keşke veya HBO gibi kanallarla ortak iş yapsınlar.

1 Beğeni

Kadının sesi hiç heyecan yaratmadı bende.Oysa üçleme de tüyler diken diken oluyordu.Onun dışında diziden çok beklentim de yok.Artık kitap uyarlamalarından ümitli olmayı kestim.

1 Beğeni

Benim diziden beklentim büyük. Fragmanı da beğendim. Umarım boşa çıkmaz.

Ben telefondan ilk dinlediğimde beğenmemiştim sonra ses sistemiyle birkaç kez dinleyince aksanı ses tonunu vurguları çok beğendim. Yalnız el yapımı efektleri çok kötü sunmuşlar, garip.