Yüzüklerin Efendisi'nin Anime Filmi "The War of the Rohirrim"de Çıkış Tarihi Belli Oldu

Kayıp Rıhtım’da tamamını okumak için: The War of the Rohirrim Çıkış Tarihi Belli Oldu – Kayıp Rıhtım

image

The War of the Rohirrim çıkış tarihi açıklandı. Yüzüklerin Efendisi serisinin sinema ve televizyon dünyasındaki genişlemesi devam ediyor. Warner Bros. ve New Line Cinema ortaklığında hazırlanacak film anime formatında olacak ve ana hikâyenin 250 sene öncesini işleyecek. The Lord of the Rings: The War of the Rohirrim animesi için tarih belli oldu. Merakla beklenen yapım… (DEVAMI…)

6 Beğeni

Bu sene Yüzüklerin Efendisi iyi tartışma yapacak belli oldu.

1 Beğeni

Anime diziden daha iyi olacak gibi.

4 Beğeni

The War of the Telifss. Telifler elden gitmeden hemen bir cukkalamaca daha yapalım diyor Warner muhtemelen :slight_smile: .

1 Beğeni

Sanırım başlıkta bir yazım hatası olmuş. “Anime Filmi” olarak düzeltmek isteyebilirsiniz.

1 Beğeni

Bu filmin senaryosunda, Amazon’un yaptığı gibi gündem olacak bir haber olmayacaktır. Hikâye dinamiği ile çelişecek bir şey yapacaklarını sanmıyorum. Animasyon tekniği beni meraklandırmıştı. Konsept fotoğraf paylaşılmış. Bu şekilde olacaksa, bence o konuda da bir sorun yok. Güzel bir yapım olacağını düşünüyorum şahsen.

3 Beğeni

Ben de size katılıyorum. Mesela Shadow of Mordor ve Shadow of War oyunları, Assassin’s Creed tarzı olmasına rağmen herkes tarafından hoşgörüyle karşılandı. Aynı evrende geçen, nispeten esas üçlemeden bağımsız ve evrene uygun her türlü yapım, kendi başarısına göre değerlendirilir diye düşünüyorum.

Ama evrenden kopuk işler, linç yemeye mahkum olacak bence. :grin:

2 Beğeni

“Animatrix (2003)” filminde olduğu gibi, konuyla ve filmlerle bağlantılı - aynı atmosferi sunabilen - hikayesi izleyiciyi saran bir film olacağını tahmin ediyorum. Sanırım kaliteli olacaktır ^^

1 Beğeni