Zack Snyder: "Dragon Ball Z Filmi Yönetmek İsterdim"

Kayıp Rıhtım’da tamamını okumak için: https://kayiprihtim.com/haberler/sinema/zack-snyder-dragon-ball-z/

Çizgi roman uyarlamaları ile adını tüm dünyaya duyurmuş olan ünlü yönetmen Zack Snyder, şimdi de meşhur Dragon Ball Z serisini canlı aksiyon bir filme uyarlamak istediğini söyledi. Sinema sektörü uzun zamandır çizgi romanların, mangaların ve animelerin yeniden ele alındığı canlı aksiyon ve animasyon filmlere sahne oluyor. Başarılı eserler beyaz perdede canlandırılıyor. Örneğin son örneklerden biri… (DEVAMI…)

2 Beğeni

Aman kardeşim, elini atma o işe! Zombi filmi çekmek istedin, B filminden öteye gidemedin. 300’den kalan kredin azalarak tükendi. Nostaljik şarkılarla, ağır çekim estetik görüntülerle bizi daha fazla kandıramazsın.

3 Beğeni

Man of Steel’deki son dövüş sahnesinin Dragonball’vari bir hava taşıdığı hep söylenegelmiştir. Şahsen Batman v Superman’da Batman’ın Superman’e eline ne geçerse vurduğu sahneden sonra bu açıklama beni pek şaşırtmadı diyebilirim. Justice League olayından ve koronavirüs sürecinden sonra kimsenin kolay kolay bir sinema filmi için ona bu kadar büyük bir bütçe emanet etmeyeceğini biliyor, bu yüzden Netflix’e yaranmaya çalışıyor diye algıladım. Malum, saçıp savuracak para bol ya!

1 Beğeni