Zaman Çarkı Dizisi, Westworld ve Stranger Things'in Yönetmeniyle Anlaştı


(M. Ihsan Tatari) #1

Kayıp Rıhtım’da tamamını okumak için: https://kayiprihtim.com/haberler/dizi/zaman-carki-dizisi-westworld-stranger-things-yonetmeni/Amazon’da yayınlanacak Zaman Çarkı dizisinin ilk iki bölümünü Westworld ve Stranger Things’in yönetmenlerinden biri çekecek. (DEVAMI…)


(Can) #2

Abi yalnız başlık clickbait gibi olmuş. Birinden iki diğerinden bir adet bölüm çekmiş. :smiley: Ben sandımki adam tüm sezonların yönetmeni. Bu yüzden,

bu çok anlaşılır bir şey.


(M. Ihsan Tatari) #3

Adam değil, kadın :slight_smile: Ve bu dizilerin her iki üç bölümünü farklı farklı yönetmenler çekiyor, ben ne yapayım? :smiley: Ayrıca spotta yazdım danalar gibi “yönetmenlerinden biri” diye. Oltaya gelmeseydin :stuck_out_tongue:


(Emre ) #4

Niels Arden Oplev çekse daha iyi.


(Cankut Değerli) #5

Haberler geldikçe merakım da artıyor. Yönetmenin yer aldığı diziler de iyi diziler ama bakalım… Umarım serinin ruhunu başarıyla yansıtırlar ekrana.


(Mrs Saturn (Af Bri, Elentâri) " İyi uyu ve Ev'i düşle. ") #6

Benim de korkum artıyor @cankutpotter :smiley: Çekime başlanılan tarihlerde Prag’ a gitme düşüncem var :rofl: İçim rahat etsin :smiley:


(Cankut Değerli) #7

Sıcağı sıcağına, yerinde gözlemleyeyim diyorsun. :joy: Haberler senden o zaman. :wink:


(Seray) #8

Allah’ım çok heyecanlıyım :star_struck: İnşallah güzel bir şekilde uyarlarlar, oyuncuları da sabırsızlıkla bekliyorum, yeni ve uygun yüzler bekliyorum, haberler geldikçe seviniyorum :smiley:


(Can) #9

Yol üstünde beni de al. :smiley:


(Erman Günseren) #10

Bakalım ilk bölüm yayınlanana kadar kaç kez daha okuyacağım seriyi. ilk seferinde düzgün olmayan bir epub sürümünden okudum sonra 6. kitap hariç satın aldım evde ambalajında duruyorlar. şu an düzgün epub sürümüyle tekrar okuyorum ve yarısını geçtim. bitince ve 6. kitap tekrar basılınca alıp kitapların açılışını yapacağım bir kez de. sonrasında umarım dizi başlamış olur da 4. seferde diziyle eş zamanlı okuyabilirim.


(Can) #11
  1. Kez okursanız kendim dışımda karşılaştığım seriyi 4. Kez okuyan ilk kişi olacaksınız. Tabi insan kendiyle karşılaşamaz o yüzden ilk kişi siz olacaksınız evet. Hmm yoksa karşılaşabilir mi insan kendiyle. Yürürken fark etmeden bir boy aynasının önüne gelirse ve onun hem ayne hem de kendisi olduğunu fark etmezse ve selam verirse kendisiyle karşılaşmış sayılabilir belki.

#12

Kendisiyle karşılaşabilir ve hatta tartışabilir insan, bunlar olabilir, olmaz deme bence :slight_smile:


#13

Ne demek belki! :slight_smile:


#14

Gülüyorum ama içten içe de üzülüyorum aslında. Bir yaştan sonra benim de kendimi aynada tanımayacak, gerçekliğin farkında olamayacağım bir an gelebilir.


(bail) #16

inşallah iyi yaparlar şu diziyi ya pek umutlu değilim ama sağlam işlenirse konu efsane olur.