Zaman Çarkı Dizisine Yeni Oyuncular Katıldı

Kayıp Rıhtım’da tamamını okumak için: https://kayiprihtim.com/haberler/dizi/zaman-carki-dizi-yeni-oyuncular/

Amazon Prime ekranlarına gelmeye hazırlanan Zaman Çarkı dizi uyarlamasında bazı önemli rolleri canlandıracak oyuncular açıklandı. (DEVAMI…)

3 Likes

La casa de papel dizisinden tanıdığım alvaro moretinin diziye katılmış olmasına çok sevindim

Ayrıca padan fain karakterini oynayacak oyuncuda güzel seçilmiş

Logain daha heybetli biri olabilirdi ama bence hepsi iyi seçilmiş.

Min Farshaw niye hala yok peki? :confused:

Min, Elayne ve Aviendha beraber açıklanır diye düşünüyordum hep. Bir sonraki yani 1 Ocak’taki açıklamada da umarım üçünü öğreniriz.

Logain gerçekten çok güzel olmuş. Keza Padan Fain de. Genel olarak şimdiye kadar açıklanan oyuncuların çoğunun başarılı seçimler olduğunu düşünüyorum.

Ah Logain ah… Güzel seçim olmuş gerçekten. Seride farklı milletlerden oyuncular görmek hoşuma gidiyor. Sadece görünüm değil, aynı zamanda aksan açısından da çeşitlilik olacak oluşu umutlarımı arttırıyor.

Nefesimizi tuttuk. Lanfear bekliyoruz :grinning:

Ooo Terkedilmişler daha doğrusu Seçilmişler’i :smirk:çok merak ediyorum. :slight_smile:

Oyuncu seçim sırası dizinin iskeletinin nasıl olacağına dair önemli fikirler veriyor. İnce elenip sık dokunduğundan değil, son savaş’ın seri boyunca asıl aktörleri dizide pek konu edilmeyeceği için daha sonra seçilecekler bence. Bu da beni üzüyor.
Ama bu oyuncular iyi seçilmiş. Biraz içimi rahatlattı.