Zaman Çarkı Dizisinin İlk Oyuncusu Belli Oldu!

(Ozancan Demirışık) #1

Kayıp Rıhtım’da tamamını okumak için: https://kayiprihtim.com/haberler/dizi/zaman-carki-dizisinin-ilk-oyuncusu-belli-oldu/

Amazon Prime platformu için hazırlanmakta olan Zaman Çarkı televizyon dizisine katılan ilk oyuncu belli oldu. (DEVAMI…)

(Davram Bashere) #2

Çok doğru bir tercih oldu bu.

(Seray) #3

Lalalalala ben şokkk güzel tercihhhh :heart_eyes: Çok heyecan yaptımmm

(Hüseyin gök) #4

Tam fantastik rol kadını.Olmuş.:slight_smile:

(muhammettopcu.com) #5

Aman aman, bu kadının oyunculuğu eprey beğeniyorum, özellikle Gone Girl’de resmen döktürmüştü. Müthiş bir tercih olmuş. Yine acayip gaza geldim :smiley:

(Carai an Caldazar!) #6

Burada paylaşayım bari.

Iyi de Rand karakterini kim oynayacak? Rand karakterinin filmin gerçek başrol oyuncusu olması lazım. Umarım ilk sezonda Randı 20 dk filan göstermezler.

ZÇ fanları Rand karakterini sevmezler. Ancak benim en sevdiğim karakterdir seride. Sonuçta her şey onun çevresinde şekileniyor. En güçlu karakterde o.

a0a2e7bf575dd10ddf54332c03ff4c0e3162202c_1_339x500

(Erman Günseren) #7

Rand’ı sevmeyen de kim? Tez kellesi vurula!!!

Şaka bir yana seride değeri en bilinmeyen karakterdir bana göre. Sırf Saidini temizlemesi bile kendi başına olağanüstü bir olay. Peki kitapta bu başarısı diğer karakterlerce ne kadar dile getirildi? Neredeyse hiç. Umarım dizide özellikle bu hususta değişikliğe gidilir de hakkı verilir Rand’a.

Ben de bir ara Mat’i hiç sevmiyordum ama neyseki çabucak değişti her şey. Artık en sevdiğim karakterdir kendileri.

(Carai an Caldazar!) #8

Ben 5. Kitaptayım Mat karakterini bende sevmiyorum. Pek bir seyini göremedik.

(Hiçliğin bekçisi…) #9

Şu ana kadar seride sevdiğim iki karakter var. Birisi Tom diğeri de Ogier. :smiley:

(Erman Günseren) #10

Hemen karar verme. İlerde çok değişecek.

(Erman Günseren) #11

Thom ile Loial’in yeri hepimizde çok ayrıdır. :slightly_smiling_face:

(muhammettopcu.com) #12

Mat’e her ne kadar bayılsam da, Rand’in başına gelenler pişmiş tavunuğun başına gelmez. Öylesi bir yükü sonuna kadar taşımak kolay değil. Hem de doğru yoldan sapması an meselesiyken. Rand’i okurken hep uçurumun kenarında yürüdüğümü hissetmişimdir. Rand’ın değişimini görmek için can atıyorum. Umarım genç oyuncular seçerler de büyüyüşlerini izleriz.

“Görev dağdan ağır, ölüm tüyden hafif.”

(Erman Günseren) #13

Rand’ın gelişimi aynen çok güzel. Bir çok yerde yaptıkları ve söylediklerine çok karşı çıksam da o ana gelene kadar yaşadıkları düşünülünce başka ne yapabilirdi ki diyorum. Çok uzun süre güven konusunda sıkıntı çekti ki çoğunlukla da haklıydı bana göre. Tüm bunlara rağmen sonunda geldiği noktayı düşününce okuyucu olarak bile gurur duyuyorum.