Zaman Çarkı

Rand al-Thor belli değilken Moiraine mi belli oldu yani. :smiley:

1 Beğeni

Randı da Keanu Reeves oynasın bari. :slight_smile:

Bence uyumlu olmuş, fiziksel olarak kafamdaki görüntüye uyuyor. :grin:

1 Beğeni

Benim de hayalimdekine yakın sayılır. Ben sadece biraz daha genç hayal etmiştim

1 Beğeni

Ben hep böyle hayal etmistim.

7 Beğeni

Bende hep kahverengi saçlı hayal etmiştim. Boyasalar bari.

1 Beğeni

Boyarlar zaten. Böyle ufak bir séy için fanların tepkisini ćekmezler.

1 Beğeni

Boyamasalarda benim için fazla fark etmez. Mavi Ajah’tan olduğu için sarı-mavi güzel eşleşme olur.

1 Beğeni

Seriyi ekrana güzel bir şekilde aktarsınlar da saç rengi en önemli sıkıntımız olsun.

1 Beğeni

Karakterler SJW’ye kurban gitmesinde bende bu kadar ayrıntıya dikkat etmem.

1 Beğeni

Ben en çok Nynaeve’i merak ediyorum aslında.

3 Beğeni

Aieller sıkıntı olacak gibi geliyor bana hep. Uzun boylu kızıl saçlı bir kavim. Bir de kocaman ordular halinde göreceğiz. İlk sezonda Aiel savaşına da vurgu yapması, ufak flashbackler göstermeleri lazım. Daha ilk kitaptan Rand için Aiel benzetmeleri yapılıyordu, atlamamaları lazım. Arthur Şahin kanadı için altyapı ne kadar erken başlasa o kadar iyi. Çok iş var çok.

3 Beğeni

Bu gün yine biri gelip sordu. Kitabın konusu ne. Bende yapıştırdım cevabı. Karanlığın yüce efendisi ile yeniden doğan ejderin savaşı. Sonuç error verdi adam :smile:

7 Beğeni

Boyu kaç cm’ki bizim sedai kısa boyluydu demi :slight_smile: bu değilde en çok merek ettiğim koruması, yedi kule efendisi, almondragon(doğrumu yazdım emin değilim)

1 Beğeni

Al’lan Mandragoran doğrusu. Ve evet bence de Lan karakteri çok iyi seçilmeli.

Bence tanımadığımız biri olmalı. Köşeli hatlara sahip sert yüzlü ve role girecek biri olmalı. Umarım yakışıklı(“erkek güzeli”) birini seçmezler.

4 Beğeni

Al’lan Mandragoran denince aklıma hep Hans Dolph Lundgren geliyor. Boylu poslu, kaslı

Mat karakterini bence Sheehan oynamalı. Ne efsane olurdu. Bana göre tabii. Fazla şahsi bir yorum olur benimkisi. Bana kalsa ben sevdiğim her oyuncuyu diziye doluştururdum ama tabii onlar beni seviyor mu? :joy: Bu da ayrı mesele. Gerçi Sheehan Locke Lamora da olurdu. Düzenbaz, hilekar, başına buyruk rollere çok uyarmış gibi geliyor. :thinking: Oyunculuğunu beğeniyorum ve bir rolü olursa şu dizide sevinirdim.

Ben hâlâ bu rol için Monica’yı uygun buluyorum fakat biraz yaşlandı.

Umarım Rand, Zac Afron filan olmaz. Ciddi anlamda diziyi izlemeden rafa koymak için bir sebep gibi geliyor.

Diğer açıdan bence oyunculukların iyi olması epey önemli. Tanımadığım birisi de olsa iyi oynuyorsa ben okeyim ama lütfen ekranın yarısını adamın kol kasının kaplayacağı kimseler oynamasın. Ne berbat bir görüntüdür o…

7 Beğeni

Ben de Mat için hep Joseph Gordon-Levitt’i düşünüyorum. Karakterini çok iyi verir bence. :smiley:

Ama asıl önemli olan Thom Merrilin’i Sam Elliott’un oynaması bence. Başka oyuncu aramaya gerek yok.

3 Beğeni

Sheehan Tom merillin için de iyi olabilir. Mat için de olur. Umarım olur. Onu bu dizide izlemeyi çok isterim.
Edit: tom için @Tnuviel37 in dediği daha iyi olur.

1 Beğeni

Moiraine’i canlandıracak oyuncunun boyu 1-74. Cairhinliler kısa boylu. Moiraine de haliyle kısa boylu. Neyse yine de güzel bir tercih olmuş. Ama umarım saçları sarı kalmaz da sarışın Moiraine görmeyiz. :smiley:

Rand içinse Sam Heuhgan iyi olur.

4 Beğeni