Zaman Çarkı

Bendeki seri 2. Ve 3. Basım karışık. Farklılıktan kaynaklı bir sorun yaşamadım okurken. Görünüşleri için akşam işten dönünce foto atabirim. Kardeşim zamanında tamamlamıştı seriyi o yüzden baskı beklemeden okuyabiliyorum. İyi oldu baya :slight_smile:

Ben betimlemeleri okuyorum ve sıkılmıyorum. Ama bundan çok sıkılıyorsan ve şikayet ediyorsan betimleme kısımlarından çok değil bir iki satır atlayarak okuyabilirsin demeye çalışmıştım halının deseni hakkında daha az şey okuman kitabın akışını bozmaz herhalde.

Betimlemeleri beğenmesemde atlayamıyorum. Ama konudan felaket kopuyorum. 8. Kitaptayım ve seri yere yapıştı bende şuan. Çok yavaş ilerliyor şuan.

1 Beğeni

Kurallara dikkat etmeden mesaj yazmayalım foruma lütfen, görüntü kirliliği oluşturuyor bu durum. Mobilden falan yazmak da bahane değildir, kusura bakmayın. Ben de yazıyorum mobilden, gerekirse 3 dakika cebelleşiyorum bir cümle ile. Ama olabildiğince dikkat ediyorum yani.

https://forum.kayiprihtim.com/tos

1. Öncelikle forumda düzgün Türkçe kullanımına dikkat ediniz. Israrla bozuk kelimeler kurmak uyarı alınmasına sebep olur.

2. Çok gerekli değilse art arda mesaj atmayınız (flood yapmayınız). Düzenle butonunu kullanınız. Bunun ısrarla suistimali halinde ceza uygulanır.

3 Beğeni

8’e haftaya başlayacağım. Korkutmayın beni :sweat_smile:

7 çok güzeldi. Sindire sindire oku

Bitirdim 7’yi çok güzeldi. Ama 6 daha da güzeldi.

1 Beğeni

Kaos lordu bencede güzeldi ama bunun sebebi kitabı 1 sene beklemiş olmam. Yeri bende bir başka kaos lordunun :smile:

2 Beğeni

Hocam ben lanetlendim. Sissoylu,Fırtınaışğı, Zaman Carkı, Buz Ve Ateşin Şarkısı serileri ile ilgili o kadar çok önemli spoilerler yedim ki anlatamam. Forum da takılmanın zararları. O spoiletler bir şekilde beni buluyorlar.

Okuduğun kitaplar tat vermez ki sana

Tek teselim FA ve BVAŞ serilerinin tamamlanmaiş olması. Belki onları yeni kitapları çıkınca spoiler yemem.

Kızıl isyan serisini oku hocam

1 Beğeni

Niye ki. O seri gençlik serisi değil mi?

Hayır bilim kurgu distopya kesinlikle okumalısın okutmalısın

Çok sağlam seridir. Önerilir.

1 Beğeni
  1. kitabı pek beklentimi karşılamadı

Onu daha okumadım. Çok pahalı alamıyorum.

Serimi öneriyoruz. O zaman hiç düşünme stephan king den kara kuleyi oku

1 Beğeni

hocam ona balon diyorlarmış doğrumu yoksa popüler kültürün bir ikonu olan stephen king’in kitaplarının gündeme dayatılması mı

Romanlarını okumadım ama sadece çizgi romanları okumuştum,cidden Kara kule çok kaliteli fantastik kurgu diyebilirim.Ne fazla ne az herşey yeteri kadar hikayeye eklenmiş.

1 Beğeni