Zaman Çarkı'nın 31. Yıl Dönümü Diziden Konsept Karelerle Kutlandı

Kayıp Rıhtım’da tamamını okumak için: Zaman Çarkı Dizisi Konsept Tanıtım Fotoğrafları – Kayıp Rıhtım

Zaman Çarkı döner, çağlar gelir ve geçer, efsaneleşen anılar bırakır. Efsaneler solarak mit olur ve onları doğuran çağ yeniden geldiğinde mitler bile unutulur. Zaman Çarkı dönerken ne başlangıçlar ne de bitişler vardır. 15 Ocak ise Zaman Çarkı’nda olmayan türden bir başlangıç. Robert Jordan’ın devasa destanının ilk kitabı Dünyanın Gözü 31 yıl önce bugün yayımlandı ve… (DEVAMI…)

5 Beğeni

Çok okumak istediğim bir seri. Bu yıl ilk kitaba başlamayı umuyorum. :slightly_smiling_face:

Arkadaşlar seriye başlamayın sonlara bırakın :frowning: İnsanın bitiresi gelmiyor… Diğer seriler bittikten sonra sizi böyle bir şeyin beklediğini bilmek daha iyi hissettirecektir.

1 Beğeni

Bir gün olur da kitap okumayı bırakmaya karar verirsem eğer, işte o zaman kapanışı bu seri ile yaparım :sweat_smile:

1 Beğeni

Bence kapanıştan çok 2-3 kez okumalık bir seri. Ben seriyi bitireli çok uzun zaman olmadı ama o yolculuğu tekrar yapacağım.

1 Beğeni

Hem çok uzun seri hem gördüğüm kadarıyla çok kalın kitaplar :grimacing: Seveni çok ama benim gözüm korkuyor o seriden :sweat_smile:

İlk kitabı 2003’de Phoenix yayınlarından okumuştum. 18 sene geçmiş.