Zamanda Yolculuk Temalı Bilimkurgu Olmayan 10 Film

Kayıp Rıhtım’da tamamını okumak için: https://kayiprihtim.com/liste/zamanda-yolculuk-temali-bilimkurgu-disi-10-film/

Zaman yolculuğu temalı filmler çoğu vakit bilimkurgu ile ilişkilendirilir. Ama bazen, işler farklı yönlere gidebilir. İşte karantina günlerinde izlenebilecek 10 yapım! (DEVAMI…)

3 Beğeni

Bilimkurgusal olmayan zamanda yolculuk çaysız yapılan kahvaltıya benzer: Tatsız, tuzsuz, yavan. O yüzden liste benlik değil. :slight_smile:

1 Beğeni

Eeee Frequency nerede diye adama sorarlar. Sonra bakarlar ki kardeşimizin yaşı 22 kim bilir nereden kopyala yapıştır yaptı. Geç.

Yazıda kaynak yer alıyor, içeriğin çeviri olduğu açıkça belirtiliyor. Başka öneri eklemek isteyenlere de nazikçe fikirleri soruluyor.

Bu sırada siz okuduğunuzu anlamakta hiç sıkıntı çekmeyen, olgun birisiymiş gibi hevesle Forum’a üye olup mesnetsiz ifadelerle kendinizi komik duruma düşürüyorsunuz. Hoş geldiniz. :slight_smile:

5 Beğeni

Happy Accident da bu kategoriye girebilir bence.

Yazının kaynağı var zaten, dolayısıyla çeviri olduğu ve benim hazırlamadığım da belli oluyor. Yaşıma takılmışsınız, listede doğduğum tarihten önce de filmler var. 2 saatlik filmi izlemek için özel bir yaş gerekmiyor tahminimce. Herkesin düşüncesi kendine, liste buydu, bu şekilde çevirdim. İyi günler.