Bakış

Öykü Seçkisi'nde okumak için: http://oykuseckisi.com/bakis/

image

İkimiz de aynı noktaya bakıyorduk. Ben senin korkudan titreyen gözlerine, sen benim kaçmaman için yalvaran gözlerime. İkimiz de biliyorduk gitmeme fırsat vermeden koşarak kaçacağını. Ve her zamanki, son çığlık kulağımda yankılanırken, kaçan senin ardından bakıyorum. Kaçarken ardınıza bakmıyorsunuz hiç, yüzümü tekrar görüp korkunuzu daha da çoğaltmak istemiyorsunuz galiba. Merak etmeyin gitmenin de kalmanın da zor… (DEVAMI…)

1 Beğeni

Güzel bir öykü ama okurken sanki istediğinizden de kısa zamanda yazmak zorunda kaldığınıza dair bir hava aldım. Ama atmosfer iyi, YETİ karakteri de olabildiğince derin.

Merhabalar
Okudugunuz ve güzel yorumunuz için teşekkür ederim. Evet maalesef sona doğru aceleye geldi son güne kaldım farketmişsiniz :slight_smile:

Merhabalar.

Anlatım güzeldi, öykü güzeldi, diyaloglar güzeldi, bazı kısımlar birazcık hızlı geçilmişti ama o da çok sorun değildi. Haricen bağlaçlar ve hal eklerine göz atmalısınız sanırım, çok fazla hata vardı ve akıcılığa ket vuruyordu.

Ellerinize sağlık, gelecek seçkilerde de görüşebilme umuduyla.

Hani bir baba/anne oğlundan çok pişmiş bir pide ekmeği ister sonra önüne az pişmiş bir pide konulur ya. Sizin öykünüz de buna benzer olmuş. Keşke son güne bırakmasaydınız. Olsun yine de güzel bir anlatım vardı. Kaleminize sağlık.