Fargo (Ve Sonra Cinayetler Başladı)

4.sezonun 2019’da bizlerle olacağı gerçeğini öğrendikten sonra bir başlık açıyım dedim. Fargo severler buraya efendiler :slight_smile: Diziyi izlemiş olanlar yorumlarınızla burayı şenlendirebilirsiniz. :upside_down_face:

5 Beğeni

Dizi tarihinin gelmiş geçmiş en iyi işleri arasındadır bana göre. İlk sezonundan aldığım tadı kaç yıldır başka bir diziden alamadım. 2. ve 3. sezonlar da güzeldir bu arada ama ilk sezonun yeri benim için farklı :disappointed_relieved:

5 Beğeni

images(4)

4 Beğeni

Örgü örmeyi öğrenip kendime şu desenle bir kazak öreceğim;

6 Beğeni

Yaradana şükürler olsun ki, Fargoyu benim kadar seven birine daha rast geldim. Artık gözüm açık gitmem

2 Beğeni

Coen Kardeşler’den çıkan filmini izledim o sayılmaz mı :expressionless:

1 Beğeni

Vallahi ben de ilk defa benim kadar seven biriyle karşılaşıyorum. Mutlu oldum :smiley:

2 Beğeni

Sanırım bugün başlayacağım ben de merak ettim hayli, sırf şu afiş bile yetti

3 Beğeni

Sayılmaz, dizisini izleyeceksin :roll_eyes::roll_eyes::rage:

1 Beğeni

Gençler, @KendinceOkur, @Marius, bir çay içsin asjdşs

1 Beğeni

Neden en çok yeşil tonlarını ayırt edebiliyoruz biliyor musun @bayramallanpoe ? :3

2 Beğeni

Bilmiyorum ama bilmek isteyeceğimi sanmıyorum eğer okkalı bir laf gelecekse >:D

1 Beğeni

Bear: “Hesap verme günü gelecek, ağabey. Tüm ruhlar yaptıklarının hesabını vermeye çağrılacak. Nihayetinde, hak ettiğimiz şeyi alırız.”

Dodd: “Kendini kandırmaya devam et.”

2 Beğeni

Şu mükemmel sahneyi bırakıyorum, Lorne Malvo :heart_eyes:

4 Beğeni

İzlemeyenlere spoiler olmasın sonra :slight_smile: Ama mükemmel sahneydi.

1 Beğeni

“Is this what you want?” diyişine gurban yaa.

2 Beğeni

Aynen, garibim Lester gafil avladığını sanıyor Malvo reyizi. Herif süper veriyor umursamazlığı, psikopat halleri…

2 Beğeni

Dizinin her sezonun da ayrı bir hikaye olmasına rağmen, özgünlüğünü korumayı başarmış. Müzikler de cabası.

1 Beğeni

Lorne Malvo karakteri bile başlı başına Fargo’yu sevmek için yeterli. İlk sezon hâriç izlemedim, ilk sezona da çok isteksiz başladım, amma ve lâkin izlediğim en iyi dizilerden biriydi diyebilirim.

Bi’ ara tekrardan izlemek gerek ^^

4 Beğeni

Yaaaa bensiz neler olmuş buradaaaa :no_mouth: