Hangi Temayı Kullanıyorsunuz?

Arkadaşlar default olan temamız Aydınlık bildiğiniz üzere. Ama bunun haricinde şu an için kullanılabilir 2 tema daha var. Haliyle kimler hangi temayı kullanıyor merak ediyorum.

Buyurun anketimize:

Yeni anket adresi:

Bu eski ankettir:

• Aydınlık
  • Karanlık
  • Öykü Seçkisi
0 oylayan

Bakalım en çok hangisi rağbet görüyor?

Karanlık gönnümün efendisi :kalp:

2 Beğeni

Karanlık temayı kullandıktan sonra kimse bu temayı değiştirmez bence, harika bu! :droll:

2 Beğeni

Yeni bir tema daha geldiği için anketi de yeniliyoruz arkadaşlar. Daha önce oy kullanmış arkadaşları da bekliyoruz. Hadi bakalım:

• Aydınlık
  • Karanlık
  • Öykü Seçkisi
  • Vincent

0 oylayanlar

1 Beğeni

dark

5 Beğeni

Ben de Öykü Seçkisi temasını kullanan azınlıktanım :slight_smile:

5 Beğeni

Karanlık güzeldi lâkin bunalttı bir süreden sonra, Öykü Seçkisi teması eksik olan yaşam enerjisini veriyor bana, mis.

Karanlıkla Vincent iyi ama okunmayan konuları göstermek için kullandıkları beyaz ton çok sönük olduğundan kelli anlaşılmıyor hangisi okundu, hangisi yeni :man_shrugging:t4:
En azından mobil için öyle geliyor bana.

Çikolata renkli, Nesquik tadında bir tema istiyoruz admin. Duy sesimizi! :mega:

5 Beğeni

@magicalbronze, istek varsa en sevdiğin yazar (ben) ince kabuklu portakal turuncusu renginde tema istiyor :tangerine: :tangerine:

2 Beğeni

Bu arada anketimiz devam ediyor! Aramıza yeni katılan arkadaşlarımız da hangi temayı kullanıyorlarsa onun için oy verebilirler.

vincent şahane olmuş, emojiler de aynı şekilde :kalp:

3 Beğeni

Vincent geldikten sonra Karanlık temanın pabucu dama atılmış resmen…

Neyse, Öykü Seçkisi gibisi yok diyorum yine de :krs:

1 Beğeni

Vincent kullanıyorum ama karanlıkla vincent, aydınlıkla öykü seçkisi arasında bir fark yok gibi geldi bana. Keşke çok koyu ve çok açıktansa daha renkli bir şey olsa. :slight_smile:

Kendimi alıntılamaktan gurur duyarım :krs:

A post was merged into an existing topic: Forum’da Hangi Temayı Kullanıyorsunuz?