Kendi Dünyasının Dışındaki Astronot Kız

Öykü Seçkisi'nde okumak için: Kendi Dünyasının Dışındaki Astronot Kız – Aylık Öykü Seçkisi

image

Kimdim ben? Kim olduğu his yoksunu bir yığın insan tarafından tayin edilmiş bir kayıptım sanırım. Kendimi tanımıyordum ama beni yeterince tanıdığını zanneden bir sürü insan kalabalığının bana dair sıfatları vardı. Mesela mükemmeldim, son derece saftım, ileri derecede miyoptum çünkü başka türlü olanları görmemek mümkün değildi. Haddinden fazla iyi niyetliydim. Orta boylu, beyaz tenli, koyu saçlı,… (DEVAMI…)

2 Beğeni

Merhaba, :slight_smile:

Tema için farklı bir yaklaşım sunmaya çalışmışsınız. Astronotun anlamlandırıldığı hal, durum hoşuma gitti. Öyküyü de genel hatları itibari ile beğendim. Elinize sağlık.

Tekrar görüşmek üzere.

Merhaba☺
Düşüncelerinizi paylaştığınız için öncelikle çok teşekkür ederim. Astronot deyince elbette aklıma dünya gelmişti ama sadece hangi dünya olacağını ben belirlemiş oldum. Beğenmenize sevindim.
Diğer seçkilerde görüşmek üzere☺

1 Beğeni

Samimi ve güzel bir öyküydü. Temayı işleyiş tarzınızı beğendim. Karakteri daha iyi tanıyabilmemiz için öykünün biraz daha detaylı olmasını isterdim.

Öncelikle çok teşekkür ederim. Beğenmenize çok sevindim☺Aslında biraz daha olay katmak ve astronot kızın hayal dünyasını daha da detaylandırmak istedim ama sanırım konuyu sıkıcı hâle getirme çekincem buna engel oldu. Diğer seçkilerde detaylandırmaya önem vereceğim. Tekrar teşekkür ederim☺

İnsanın kendini tanıma yolculuğunda, kendine dışarıdan bakmasının olurunu ve önemini düşündüren bir öyküydü. Kaleminize sağlık.