Kurgucuk

Öykü Seçkisi'nde okumak için: Kurgucuk – Aylık Öykü Seçkisi

image

Düş İşleri Bakanlığı mevcut gerçeklik algısını tehdit eden düş gücü unsurlarını denetlemek için kanun hükmünde bir yazılım geliştirdi. Bu yazılımın algoritması 22. yüzyılın insafsız neo natüralizmiyle 23. yüzyılın kirli sokak realizmi melezlenerek oluşturulmuştu hatta yazılımı tasarlayanlar işi şansa bırakmamak için erken 24. yüzyıl aşırı gerçekçiliğini de yazılıma aşılamışlardı. Sahici adlı bu acımasız sanal yargıç, en… (DEVAMI…)

Merhabalar;
Sıkılmadan okudum çünkü buna fırsatım olmadı:slight_smile: İm’e selam, kurgucuklara devam:)
Elinize sağlık…

:slight_smile: Elinize sağlık. Bir kurgucuk borçlusunuz bize.

Kolay gelsin

Değişik bir bakış açısı. Arka planda edebiyat otoritelerinin basmakalıpçılığına ve tekeline bir gönderme var gibi hissettim. Bu da hoşuma gitti. Özetle; kurgucuk burgucuk bir öykümsü olmuş. Emeğinize sağlık :slight_smile:

Merhaba, teşekkür ederim. ‘kurgucuklara devam’ neden olmasın :slight_smile:

Teşekkürler, sevinerek ödeyeceğim bir borç :slight_smile:

1 Beğeni

Sağolun, evet var öyle bir gönderme, ‘kurgucuk burgucuk’ :slight_smile:

1 Beğeni

Selam,

Öncelikle dört beş satır okuduktan sonra mükemmel mikro öyküler yazabileceğinizi düşünmüştüm. Öykünün de buraya bağlanması çok güzel oldu benim için.

Çok zekiceydi. Anlattığı konsept, kendi kısalığı, göndermeleri…
Alkışlarla.

Elinize sağlık.

Çok teşekkür ederim

Mikro öykü okumayı ve yazmayı seviyorum. Mikro öykü yazma eylemini bir mikro öyküye yedirebilir miyim diye düşündüm.

Cesaret veren teşvik edici yorumlarınız için

gönlünüze sağlık :slight_smile:

1 Beğeni