Matruşka Ruhu, Sigara Halkaları ve Beyin Tümörü

Öykü Seçkisi'nde okumak için: https://oykuseckisi.com/matruska-ruhu-sigara-halkalari-ve-beyin-tumoru/

image

Tırnaklarınızı yolmayı sever misiniz? Ben bayılırım. Yani tırnaklarımı yolmaya başladığım zaman bayılırım demiyorum. Ki böyle anlamamışsınızdır zaten. Ama belki böyle anlamak istersiniz. O yüzden ben tırnaklarımı yolmayı çok severim demeliyim. Kısacası sizin anlama özgürlüğünüzü kısıtlayayım ki benden nefret edin. Neden? Çünkü bilmiyorum. Bilseydim benden nefret etmenizi de istemezdim zaten. Yani herhalde ya da muhtemelen. Bunlar… (DEVAMI…)

1 Beğeni

Merhabalar
Geçen ayki öykü gibi farklı ve hoş bir öyküydü. Okurken neler olacak acaba diye merak ettim. Gizemli şekilde ilerlerken birden mizaha geçiş yapıyorsunuz ve başarıyla altından kalkıyorsunuz. Konu uçuk gibi dursa da gerçekçi ve elle tutulur bir yanı da var. Diğer seçkilerde görüşmek üzere.

1 Beğeni

Merhaba
Teşekkür ederim. Tahmin edersiniz ki bir yerlerden bir yerle şak diye atlamak güzel bir şey. Sağolun. Beğenip, okumanız beni çok mutlu etti. :blush::blush:

1 Beğeni

Merhaba. Tashih gerektiren 3-5 yeri görmezden gelerek ifade etmek istiyorum ki okurken İNANILMAZ eğlendim. Ve bugünün yazımında insanları eğlendirmek > ağlatmak, korkutmak, hüzülendirmek vs…

1 Beğeni

Merhaba
Yorumunuz beni İNANILMAZ mutlu etti. Teşekkür ederim. Çok MUTLU oldum. Sağolun. :blush::blush:

Keyifle okuduğum bir yazı oldu. Absürd hikayelerde dengeyi tutturmak zordur. Sadece saçma şeyler sıralayarak orijinal olacağını düşünenler var maalesef. Siz ise muhabbet eder gibi rahat yazmışsınız, bence oldukça başarılı olmuş. Diğer yazılarınızı da okuyacağım.

NOT: Çok göze batmasa da bazı yazım hatalarınız var. Bu forumun bunun için doğru yer olduğunu düşünmesem de çok yerde geçtiği için bir tanesini söyleyeyim: “ki” eklerini hep ayrı yazmışsınız, ama bağlaç niteliği olmadığı zaman ayrı yazmamanız gerekir.

Kaleminize sağlık :slight_smile:

1 Beğeni

Teşekkür ederim. Ve evet yazım hataları konusunda haklısınız. Kendimi bu konu da daha fazla geliştirmek isterdim. Ki istiyorum. Ama sadece istiyorum. Fazlasını da yapmak istiyorum. Onu da sadece istiyorum maalesef. Aklım bu konu da nedense ellerime isyan ediyor. Neden böyle bir şey yaptığını ben de bilmiyorum. Teşekkür ederim. Ben de çok mutlu oldum. Yorumunuz okurken. :blush::blush: