Ösym, Kafdağı ve Nur Yerlitaş

Öykü Seçkisi'nde okumak için: Ösym, Kafdağı ve Nur Yerlitaş – Aylık Öykü Seçkisi

image

Beyninizin en çok şaşırdığı zamanı hatırlıyor musunuz? (Bu da biraz deneme metinlerin ilk cümlesi gibi oldu. Metin mi? Çok kibarım. Deneme desene ona sen ya.) Ben hatırlıyorum. Hatta beni şaşırtan kurumun ve turun ismini bile hatırlıyorum. Çünkü yıllar önce değil, bir ay önceydi. Neden yıllar önce denilen şeyin beynimin damarlarına hatırlamak çok zor diye bir… (DEVAMI…)

1 Beğeni

Merhabalar

Konuyu samimi ve gerçekçi buldum. Değişik bir yaklaşım denemişsiniz. Hem eğlenceli, hem düşündürücü olmuş. Ösym kelimesinin nahoş çağrışımını (yani bende uyanan çağrışım) güzel bir şekilde yansıtmışsınız. Karakteri de çok sevdim, öykünün doğallığını güçlendiriyor. Diğer seçkilerde görüşmek üzere.

1 Beğeni

Merhaba :blush:

Ösym’nin sizde nahoş bir çağrışımı olmasına sevindim. Çünkü bende de nahoş bir çağrışımı var. Hatta bir kaç tane.

Onun dışında samimi, düşündürücü ve eğlenceli bulmanız beni çok mutlu etti. Sağolun. :blush::blush:

Parmak uçlarınızın bu güzel dili için teşekkür ederim. Tabi öykümü okuduğunuz içinde.

1 Beğeni

Merhaba :slightly_smiling_face:

Okuması oldukça keyifli bir öyküydü. Çok akıcı bir anlatımınız var ve değişik bir tarzda kaleme almış olmanız daha da ilgi çekici kılıyor öykünüzü.

Çok eğlendim ve güldüm okurken, yan yana asla gelemeyecek kavram ve kişileri bir araya getirerek samimi bir eser çıkarmışsınız ortaya. Kaleminize sağlık.

1 Beğeni

Merhaba :blush::blush:

Teşekkür ederim. Sizi gülderebilsiysem ne mutlu bana. Sağolun. :blush::blush:

1 Beğeni