Sayı #123: "Pinokyo Öyküleri"

Öykü Seçkisi'nde okumak için: Sayı #123: “Pinokyo Öyküleri” – Aylık Öykü Seçkisi

image

Çizim: Efecan Sezer Tarihin ilk yalan makinesi. Kendisini ele vermekte dünya markası. Bolca tahta ve tantana. Tüm bu makinenin çalışma sebebi ise öyküler anlatmak. Doğru olmadığını bildiğimiz. Yine de dinlemekten imtina edemediğimiz öyküler. Uzayan bir burnun üstüne dönüp duran gezegenler. Anlatının sınırları Kayıp Rıhtım Aylık Öykü Seçkisi’nde bir kez daha genişliyor. Söylenen son yalanlar işte… (DEVAMI…)

5 Beğeni

Şahane illüstrasyon :metal: Ve eminim yine nefis öyküler. Zihinlerinize sağlık! Özlediğim kalemleri görmek de pek güzel.
Kara Delik bence geç kalmış ama iyi ki gelmiş bir tema. Bana şimdiden onlarca düşünce verdi. Tam ihtiyacım olan tema oydu sanki.
Kalemleriniz daim olsun. Keyifle okuyacağım.

6 Beğeni

Kayıp Rıhtım’ın twitter hesabında yaptığı paylaşıma katılıyorum. Tam 123. defa hikayeler anlatılmış. Bu gerçekten büyülü bir şey. Emeği geçenlerin ellerine sağlık. İyi ki buralardayım diyorum her sayıyı görünce. Harika görsel, iyi öyküler! Teşekkürler…

3 Beğeni

Emeği geçen herkese teşekkürler. Öyküleri okumak için sabırsızlanıyorum. Eminim ki ortaya çok güzel işler çıkmıştır…

1 Beğeni

Biir, ikiii, üüüç! 123. Yüzyirmiüçüncü sayıda Defin öykümle aranızdayım. Ne mutlu:)

2 Beğeni

Bu ay ben seçkiye katılamadım malesef. Zamanla bu ayki seçkiyi okuyup yorumlamaya çalışacağım. :heartbeat::heartbeat:

1 Beğeni

Yazanların ellerine sağlık. Hastalığımı atlatır atlatmaz buraya geldim. E hadi okuyalım.

Biraz geç kaldım ama bu hafta sonu başlamayı düşünüyorum öyküleri okumaya. Tek sorun her zamanki nereden başlayacağımı bilememek… :slight_smile:

Arkadaşlar korkmaya başladım yoksa bu ay dergi yayınlanmayacak mı?

2 Beğeni

Ben de bir işkillendim. Neler oliyir?

Kara bir delik bu ayki seçkiyi yutmuş olabilir :slight_smile:

2 Beğeni

Bari yeni konuyu yazaydılar. Kaç gündür öykü yazasım var.

1 Beğeni

“Yazasım var” haletiruhiyesi kaçmadan, seçki konusundan bağımsız yaz bence Orhan Abi. Bazen nankörlük edebiliyor çünkü o ruh hali.

2 Beğeni

Sayfayı güncellemişler. Bugün eklerler.

1 Beğeni