Forumda Kullanabileceğiniz Temalar

Merhaba!

Forumlarımızda şu an için 4 adet tema seçeneği bulunmaktadır. Profilinizdeki Tercihler kısmından, Arayüz’e girerek tema seçimi yapabilirsiniz.

Temalar:

• Öykü Seçkisi (seçkimizdeki gri tonlaması ile hazırlanmış olan varsayılan tema)
  • Aydınlık (arka planı beyaz renkten oluşan bir tema)
  • Karanlık (özellikle gece okumaları için ideal renkteki koyu tonlara sahip tema)
  • Vincent (gece mavisi ağırlıklı bir tema)

Dilediğinizi seçip forumda gezinmeye devam edebilirsiniz! Yakında farklı tonlamalarda temalar da gelebilir, o yüzden arada sırada buraları kontrol etmeyi unutmayın :obey:

21 Beğeni

Temalarımıza gece mavisi tonları ağırlıklı Vincent adlı yeni bir tema da eklenmiştir arkadaşlar. Genel forum arayüzüyle farklı bir tasarım ve yazı tipine sahip olan bu temayı da dileyenler kullanabilir.

Rıhtım ahalisine hayırlı olsun!

8 Beğeni

Vincent harikulâde olmuş yalnız. Ellerinize sağlık :facepunch:t4:

4 Beğeni

Yıldızlı Gece’nin çizeri olan Vincent Van Gogh’un Vincent’i mi? Hani filmi de çıktı; Loving Vincent. O değil mi?

4 Beğeni

Tabii ki o! Başka ne olabilir?!

Aslında o değildi ama şimdi düşününce gerçekten de temanın yazarı bu düşünce ile o adı vermiş olabilir…

8 Beğeni

Yıldızlı Gece de ağırlıklı olarak maviş renklerin tonu olduğundan öyle düşündümdü :eyeglasses:

2 Beğeni

“Vincent” yeni favorim oldu :kalp:

3 Beğeni

Bu karanlığa dayanamayacağım artık.

2 Beğeni

Açık ara her yönüyle en iyi tema. Vincent sevenler topluluğumuz yakında kurulacaktır. :smiley:

6 Beğeni

Öykü Seçkisi (seçkimizdeki gri tonlaması ile hazırlanmış olan tema)

Ben şimdilik buradayım. Vincent severlerin hater’ı olmuşum fark etmeden :smiley: Kim bilir, belki bir süre sonra ben de Vincent ile gece göğüne bakmaya başlarım.

4 Beğeni

haters-gonna-hate-13571447~01~01

4 Beğeni

Aydınlık tarafı kimse övmemiş mi? :no_mouth:

Kolay kolay vazgeçilemeyecek kadar sade ve güzel olmuş. Alışılmış “Elinize sağlık!” cümlemi varsayılan temamız için sarf ediyorum.:blush:

2 Beğeni

Gözümü en yormayan gri tonlarındaki tema oldu, hoş. Herkes tarafını seçsin!

3 Beğeni

Vincent (Gözümü dinlendiriyor bakarken)

1 Beğeni

Aydınlık, Karanlık, Vincent ve Öykü Seçkisi haftanın yorgunluğunu atmak için bir bara girmişler. Ortam süper, keyifler gıcırmış. İçkiler teker teker devrilirken vücut hatlarını belli eden kırmızı dar bir elbise giymiş bir sarışın gruba yanaşmış.

“Hanginiz bana içki ısmarlamak ister?” diye sormuş.

Ekibin ağzı düşmüş.

“Ben!” demiş Aydınlık.

“Ben!” diye eklemiş Karanlık.

“Ben!” deyivermiş Öykü Seçkisi.

Vincent istifini bozmamış. İçkisini yudumlamış.

Vincent’tan tepki gelmemesine şaşıran kız “Peki ya sen? Sen bana içki ısmarlamayacak mısın?” diye sormuş.

Vincent kıza dönmüş “Ben içki ısmarlamam, bana içki ısmarlanır,” demiş.

“Kendine çok güvenen birisi var aramızda,” demiş sarışın.

“Dört kişinin ortasına atlayıp kendine zorla içki ısmarlatacak kadar değil,” diye yanıtlamış Vincent.

Aydınlık, Karanlık ve Öykü Seçkisi elendiklerini anlamış, boyunlarını büküp bara dönmüşler.

“İsmin ne?” diye sormuş Vincent.

Vincent’ın öz güvenli tavırlarının etkisi altına girmeye başlayan sarışın altta kalmamış, “Bir önemi var mı?” diye sormuş.

“Hayır ama bardaki en güzel kızın ismini bilmek hoşuma giderdi,” diye yanıtlamış Vincent.

“Bardaki en güzel kız olduğumu mu düşünüyorsun?” diye sormuş kadın.

“Öyle olmasan şu an yanımda duruyor olamazdın,” demiş Vincent kendimden emin bir şekilde. “Bir içki ısmarlamama ne dersin?” diye sormuş ardından.

“Olur,” demiş kadın Vincent’ın karizmatik tavırlarına bitmişti.

İkili bir süre barda muhabbet ettikten sonra Vincent kızı evine çağırmış, kızın kabul edeceğinden eminmiş elbette.

İkili Vincent’ın şehrin en lüks semtindeki çatı katı evine geçmişler.

Vincent “Sana Kayıp Rıhtım Forumu’ndaki girdilerimi göstermemi ister misin?” diye sormuş.

“İnanamıyorum! Yoksa sen de mi Kayıp Rıhtım Forumu’nda yazıyorsun?” demiş kadın.

“Elbette bebeğim, ne sandın!” demiş Vincent, ışıkları kapatmadan önce…

11 Beğeni

Harika :krs: :grinning: Kötü Vincent, bölüm bir.

3 Beğeni

İbretlik. Ciddiyim. Öykü Seçkisi’nin bırakıp Vincent’a geçmemek için parmaklarımın %50’sini zor tutuyorum, kalan yarısı çoktan ayarlar sayfasına gitmeye başladı bile…

4 Beğeni

Vincent ışıkları kapattı çatı katında, sen hala Öykü Seçkisi falan bir şeyler diyorsun. Yakıştıramadım. :slight_smile:

1 Beğeni

Beni Vincent’ten soğuttunuz :joy: O yüzden çaresizlik içinde ilk atlayan Aydınlık’la devam ediyorum; yazık, günahtır…

3 Beğeni

Ahahaha çok özür dilerim Vincent’ın karakterini deşifre ettiğim için. :rofl:

Gece mavisi rengi falan ders çalışan inek öğrenci konseptine pek uymuyordu. Tüm suç Kayıp Rıhtım ekibinin. Ben masumum. Vincent masum.:stuck_out_tongue_winking_eye:

Bu arada Aydınlık’ın barda daha neler neler yaşadığınızı bilmiyoruz… :smiley:

4 Beğeni