Kökler ve Dallar

Biri reddeder diğeri gelir. Cesareti kaybetmemek lazım.
(reddetme ne kadar zor yazılan bir kelime)

Bir sonraki temada seni okumak ümidiyle der, mektubuma burada son verir, gözlerinden öperim :blush:

2 Beğeni

Merhabalar,

Aradan çok uzun bir zaman geçti ve size geri dönüş yapmak tamamen aklımdan çıkmış. Bunun için lütfen kusura bakmayın…

Öykünüz uzun olmasına rağmen gayet akıcı ve düzenliydi. Hiç sıkılmadım okurken. Çok küçük birkaç hata dışında bir polisiye kurgusunda olması gereken herşey vardı ve yerli yerindeydi. Özellikle piramit ve maktuller arasındaki bağlantı benim çok hoşuma gitti. Bu tür kurgular ile ilgileniyorsanız bence doğru yoldasınız.

Polisiye kurgulardan çok hoşlanmayan ben bile büyük bir keyifle okudum öykünüzü. Sizi önümüzdeki seçkilerde görmek dileğiyle…

Sevgiler.

1 Beğeni

Merhaba @UlianaHippogrief
Aslında yorumları yaparken benim oykumu de okuyun diye yapmıyorum. Okumasaniz, yorumlamasaniz da olurdu, asla kusura bakmazdim😊
Teşekkür ediyorum yureklendirici sözleriniz için. Umarım iyi öykülerle buluşuruz bir dahaki ay. Sevgiyle🤟

1 Beğeni

Yine de adettendir diyelim, ben bana destek olan herkese ayrıca destek olmak istiyorum. Kendinize çok iyi bakın. :hugs:

2 Beğeni