Ahmet Ümit Kitapları

Yukarıdakilerin bandrolleri alınmıştı yakında satışa açılır sanırım. :slight_smile:

1 Beğeni

Ay sonuna kadar diye biliyorum. Netteki yüzde 40 yerine dr’lardan almayı tercih ettim seçebileyim diye

ÇR 'ler dışında 2 tane kalmış o zaman. okuoku YKY yüzde 40 bitmeden satışa çıkar umarım.

1 Beğeni

Aynen. Mantıklı. Ben de bugün alırım birkaç tane.

YKY’den şu ana kadar satışa çıkanlar.

4 Beğeni

Keşke sırtlardaki Ahmet Ümit yazısı hep sabit olsaymış. Kapaklar zaten harika ama :sweat_smile:

2 Beğeni

Ahmet Ümit okumak istiyorum, nereden başlamalıyım?

Bence çok önemli değil, belki öyküler veya Başkomser Nevzat kitapları ile başlanabilir.

6 Beğeni

Kavim veya Patasanayı düşünüyordum, madem bir önemi yok bu ikisinden biriyle başlayayım. Teşekkürler :slight_smile:

1 Beğeni

Yukarıda yazmayı unutmuşum Başkomser Nevzat romanları numaralı bir seri değilse bile onları çıkış yıllarına göre okumak önceki yıllara yapılan ufak tefek göndermeler nedeniyle tercih edilebilir. Bu durumun hikayenin ilerlemesi üzerinde bir etkisi yok sadece okuma keyfi anlamında Başkomser Nevzat kitaplarının çıkış yılına göre okunması iyi olabilir.

1 Beğeni

Tamamdır, çok teşekkür ederim :grin:

1 Beğeni

Agatha’nın Anahtarı ve Şeytan Ayrıntıda Gizlidir kısa öykülerden oluştuğu için Başkomser Nevzat ile tanışmak için ideal diye düşünüyorum.

2 Beğeni

Başkomiser Nevzat hikayelerini Ahmet Ümit’e biraz daha alıştıktan sonra okuyacağım. Teşekkürler :slight_smile:

1 Beğeni
3 Beğeni
2 Beğeni

Bandrolü alınmış çıkmayan kitap kaldı mı?

Şu bandrol kaydından “Çıplak Ayaklıydı Gece” kaldı sanırım.

2 Beğeni

Bandrol alınan, satışa çıkanlar ve çizgi romanlar dışında;

• Aşk Köpekliktir
  • İnsan Ruhunun Haritası
  • Elveda Güzel Vatanım

kitapları kaldı.

3 yeni çıkan sipariş edilecek kitap, 3 henüz bandrolü alınmamış kitap dışında YKY baskılarını tamamlamışım :slight_smile:

Muhtemelen çizerler ile de anlaşırlar, Çizgi Romanlar ve Elveda Güzel Vatanım 2 cilt’de çıkar.

• Tapınak Fahişeleri
  • Çiçekcinin Ölümü
  • Davulcu Davut’u Kim Öldürdü
  • Elveda Güzel Vatanım cilt 1
4 Beğeni
3 Beğeni

Daha önce Ahmet Ümit okumadım. Sizce hangi kitabı ile başlamalıyım?

1 Beğeni