Akılçelen Kitaplar Soru Hattı

Rosario vampire s2 yi bitirmeyi planlıyor musunuz? Arası bayağı açıldı o yüzden soruyorum. Yoksa gene üst üste basarak hızlı şekilde bitierecek misiniz? Death note light novellerini basmıştınız. Başka light novel projeleriniz var mı? Yeni manga serileri kurukafadan çıktı. Akılçelen adı altında başka manga serileri görebilecek miyiz?

Ne kadar güzel olur. Basılacaksa ciltli basılsın isterim. :face_with_monocle::face_with_monocle:

Yeni seri mangalar gelecek mi, gelecekse isimleri nedir?

Daha önce sosyal medyadan sormuş fakat olumsuz yanıt almıştım. Aradan bayağı zaman geçtiği için bir kez de buradan sormak istedim:

George R.R. Martin’den herhangi bir şey basma planınız var mı? Hatta isim de vermek gerekirse eğer öncelikli olarak Knight of the Seven Kingdoms ve The Hedge Night?

Basıma hazırlanan hangi yayın? :face_with_monocle:

Merhaba, malesef belli değil. Çeviri süreci devam ediyor. Kitap kalın olduğu için çalışmaları da zaman alacak o yüzden net bir tarih veremiyorum.

1 Beğeni

Şuan Kurukafa Yayınları markamızdan Gantz ve Seraph of the End çıkıyor. Akılçelen olarak şimdilik farklı bir çalışmamız yok.

Merhaba, şuan da bu kitaplar üzerinde veya George Martin’in farklı bir kitabı üzerine çalışmamız yok. İlerleyen süreçlerde olması için takipte olacağız :slight_smile:

Rosairo Vampire serisinin devamı gelmeyecek sonlandırdık. Akılçelen’den yeni manga serileri de şimdilik yok, Kurukafa’dan çıkan serilere devam edeceğiz. Mutlaka yayın programımıza yeni kitaplar, manga serileri gelecek fakat şuanki planlar dahilinde değil.

Öncelikle cevabınız için teşekkür ediyorum. Serinin az satış rakamlarının olması sebep olduğunu varsayıyorum. Tabi bir One Punch Man değil sonuçta. Gönül isterdi bu serinin bitirilmesini. Şahsi fikrim serinin yarım bırakılması Akılçelen’e yakışmadı. Rafımda yarım bırakılmış bir serinin olması fazla üzücü. Umarım yakın zamanda duyurusunu sosyal medya hesaplarınız aracılığı ile yaparsınız. Yeni çıkaracağınız manga yayınlarınızı merakla bekliyorum.

1 Beğeni

Death Note’da olduğu gibi Fma’da da set halinde bir indirim olası mıdır acaba?

Biraz öznel bir soru olabilir ancak Brandon Sanderson ın kitaplarının boyutları neden böylesine büyük?

soruları cevaplaması gereken kişiler biz değiliz :smiley: yavaş olalım canım

İnsanların bildiklerini paylaşmasında bir sakınca yok arkadaşlar :slight_smile: Aksine hepiniz paylaşın. Soru hattı yetkililerine de yardımcı olmuş olursunuz. Eski forumda da bu böyleydi, yeni forumda da böyle :blush:

1 Beğeni

Arcanum Unbounded Çevrilecek mi ?

özür dilerim ve tamam :dagger:

Kitaplar kalın puntolar küçük, ya bölmemiz gerekiyordu ya da bu şekilde yayımlamamız. Bizde bunu tercih ettik :slight_smile:

4 Beğeni

Set indirimi şuan için düşünmüyoruz. Zaten set olarak satışa sunmayacağız her kitaba indirim yapmayı tercih ediyoruz. Fakat değerlendirebiliriz bunu :slight_smile:

Okur açısından dediğiniz gibi yarım kalması pek hoş olmuyor fakat satış rakamları çok düşüktü gelecek vadetmedi bizler için. Dediğiniz gibi konu hakkında sosyal medya üzerinden bir açıklama da yapılacak, teşekkür ederiz görüşleriniz için

@AkilcelenKitaplar Sizi yakalamışken sorayım. Oatbringer’ın çevirisini yine Can Sevinç mi yapacak? Kendisi bence hem çok iyi bir çevirmen hem de Türkçe’ye çevirdiği bazı fantastik terimler çok başarılı.