Akılçelen Kitaplar Soru Hattı

Robin Hobb kitaplarını çevirmek gibi bir planınız var mı? Telif hakkı şuan bir yayınevine aitse söyleyebilir misiniz? Teşekkürler…

Bu ay içinde çıkmayacaksa söyleyin de başka kitaplara başlayalım? Elim kolum bağlandı bekliyoruz haberinizi. :frowning:

Oathbringer için beklemedeyiz. Aralık’ın ortası oldu ne olur bir haber, net bir tarih, bir ön sipariş tarihi… Allah ne verdiyse artık.
Acıyın bizim gibi sadık okurlara da bir teselli verin :weary:

1 Beğeni

Aralığın ortası dostum… Bir ay geriden geliyorsun :joy::joy:

Bi sürpriz yapıp Arcanum Unbounded ile aynı anda yayımlasalar fena olmaz, hem özür mahiyetine geçer.

2 Beğeni

Ben de daha önce Arcanum’u sorduğumda Oathbringer’dan önce gelecek diye cevap almıştım ve sevinmiştim açıkçası.
Şimdi Arcanum gelmeden Oathbringer çıkarsa okumak istemiyorum ama Arcanum’u 1 sene(tahminen) daha beklemeyi de gözüm kesmiyor.
Keşke peş peşe yayınlasalar da biz garibanlara bir bayram yaşatsalar :pensive:

1 Beğeni

Eğer @Ishamael’in dediği gibi mali sıkıntılar varsa biraz zor çıkabilir çünkü oldukça hacimli bir kitaptan bahsediyoruz. Ama bence 2019’a kalacak gibi her açıdan.

1 Beğeni

Ayın yarısı geçti zaten. Bandrol falan da hala alınmadığına göre 2019’a kalmıştır.

Sağlam çıkması daha önemli aslında. Acele bir çeviri olunca neler olduğunu daha önce görmüştük; geç olsun sağlam olsun.

1 Beğeni

Yayınevi yetkilisi çok net bir biçimde yıl sonuna kalmadan çıkacak dedi. Enseyi karartmayın az sabır.

1 Beğeni

Parlayan Sözler’i nereden aldınız? Tükenmiş görünüyor sitelerde.

https://www.arkadas.com.tr/kitap/firtinaisigi-arsivi-2-parlayan-sozler/9786055069520

1 Beğeni

Dün de ben aldım aynı kitabı. İnşallah bu problem olmaz

ben alalı oldu 2-3 hafta normalden biraz uzun sürebiliyor kargo tedarikten ötürü ama bi sorun çıkmıyor -ayraç da göndermiyorlar malesef-

1 Beğeni

Benim bildiğim kitabın içinde ayraç var zaten.

Her kitabın içinden ayraç çıkmıyor. Ya düşüyor ya da bir şey oluyor. Hele mağazalarda olanların coğunda ayraç yok…

1 Beğeni

sissoylu 3 çağların kahramanı birçok yerde satıştan kalkmış akıbeti ne olacak bilginiz var mı

Bitmiş veya telifi düşmüş bir seri değil o yüzden basılır illaki

Mürekkep Dünya ve Mürekkep Ölüm’ün de kapakları yenilenecek mi?

pazartesi akşam vermiştim perşembe gelmişti

1 Beğeni