Akılçelen Kitaplar Soru Hattı

(Rocket quuen) #313

Bu gidişle yeni yıla gözlerim akilcelen instagram sayfasına bakarak gireceğim .

Oathbringer için birkaç hafta önce sormuştum ben, yıl sonuna kadar demiştiniz, ne oldu diye. Henüz çalışmaları bitmedi dediler, sanmıyorum bu ay çıkacağını.

(King of Erebor) #315

2019 da kitap fuarina katilacaginiz sehirler belli mi acaba??

(Yakup Alioğlu) #316

1200 sayfalık bir kitaba nasil baski yapacaklar, daha da önemlisi fiyatı ne kadar olacak?
Dua edelimde kitabi ikiye bölmesinler en büyük korkum bu politakayla iş yapmalari. Yavaş olsun öz olsun bence o kadar baskı yapmayin.

(Burak Kuşcu) #317

Merhaba @Akılçelenkitaplar.

Taktiğinizi beğendik (yokmuşuz gibi davranmak :smiley:)

Ama biz kolay vazgeçmeyiiiz :slight_smile:

(kimyager _ferhat gürdoğan) #318

En azından netleşti. Beklemeye devam. :smile:

(shorykays) #319

netleşti mi ? artık bunlar şubat diyorsa martta falan gelecektir

(kimyager _ferhat gürdoğan) #320

Şubattan önce çıkmayacağı net. Her gün çıktı mı acaba olmayacak. Şubatta çıkmassa yine sorulara devam. Neden çıkmadı niye çıkmıyor çıkacak dediniz ?:joy:

(Hüseyin gök) #321

Orada koca bir (HEDEFLEMEKTEYİZ) kelimesi var. Yani şubat için fazla heveslenmeyin.

(kimyager _ferhat gürdoğan) #322

Olsun. Ben kendimi öyle motive ediyorum. :grin:

(ismail) #323

sayın yayın evi fırtına arşivi serisinin 2. kitabı bir çok yerde tükenmiş vaziyette tekrar baskısı gelecek mi gelirse tahmini olarak ne zaman gelir lütfen cevapsız bırakmayın şimdiden teşekkürler

(Cankut Değerli) #324

Akılçelen Şubat diyorsa Nisan’da Mayıs’da anca çıkar bence.
Neyse, bekleyeceğiz.

(orhan capas) #325

Hangi Subat oldugunu belirtmediklerine de dikkat ediniz.

(Cankut Değerli) #326

Bak evet öyle bir şey de var şimdi. :joy: Hadi hayırlısı.

Benim de cevabını merak ettiğim bir soru.

(Ufuk) #328

Arkadaş kitabevi sitesinde satışta tükenmeden alın.

Aylardır forumdaki Akılçelen başlığını takip ediyorum. Bilerek mi yapıyorlar, yoksa internet kullanmakta bir problemleri mi var bilemem ama 2-3 ayda bir, o da birkaç soruya cevap verip geri gitmek ne hoş ne de etik kaçan bir durum. Elbette, sorulan her soruya cevap vermek gibi bir zorunlulukları yok ama eğer bir soru hattı varsa ve yayınevinin bir temsilcisi forumdaysa, bu “yokmuş gibi yapalım, belki unuturlar” taktiği göze batan ve yayınevine dair kötü izlenim bırakan bir davranış. Öyle ya, bir kitabın çevirisini aylardır " yıl bitmeden çıkaracağız" deyip sonrasında günlerce forumda sorulan sorulara cevap vermeden çıkış tarihini başka bir yerde söylemek hiç hoş şeyler değil.
Umarım Akılçelen, bastıkları kitapları severek okuyan birinin dayanamayıp yaptığı bu eleştiriyi dikkate alır.

(Hüseyin Polat) #330

Oathbringer çevirisi bitmedi mi kurban :frowning:

(Burak Kuşcu) #331

Çeviri biteli oluyor baya. Redaksiyon sürecinin de sonuna yaklaştıklarını söylemişlerdi. Şubat ayında çıkartacaklar.

(Cankut Değerli) #332

Şubat ayında çıkarmayı hedeflediklerini söylediler, çok da umutlanmayın derim.