Akılçelen Kitaplar Soru Hattı

Olsun. Ben kendimi öyle motive ediyorum. :grin:

1 Beğeni

sayın yayın evi fırtına arşivi serisinin 2. kitabı bir çok yerde tükenmiş vaziyette tekrar baskısı gelecek mi gelirse tahmini olarak ne zaman gelir lütfen cevapsız bırakmayın şimdiden teşekkürler

1 Beğeni

Akılçelen Şubat diyorsa Nisan’da Mayıs’da anca çıkar bence.
Neyse, bekleyeceğiz.

1 Beğeni

Hangi Subat oldugunu belirtmediklerine de dikkat ediniz.

5 Beğeni

Bak evet öyle bir şey de var şimdi. :joy: Hadi hayırlısı.

1 Beğeni

Benim de cevabını merak ettiğim bir soru.

Arkadaş kitabevi sitesinde satışta tükenmeden alın.

1 Beğeni

Aylardır forumdaki Akılçelen başlığını takip ediyorum. Bilerek mi yapıyorlar, yoksa internet kullanmakta bir problemleri mi var bilemem ama 2-3 ayda bir, o da birkaç soruya cevap verip geri gitmek ne hoş ne de etik kaçan bir durum. Elbette, sorulan her soruya cevap vermek gibi bir zorunlulukları yok ama eğer bir soru hattı varsa ve yayınevinin bir temsilcisi forumdaysa, bu “yokmuş gibi yapalım, belki unuturlar” taktiği göze batan ve yayınevine dair kötü izlenim bırakan bir davranış. Öyle ya, bir kitabın çevirisini aylardır " yıl bitmeden çıkaracağız" deyip sonrasında günlerce forumda sorulan sorulara cevap vermeden çıkış tarihini başka bir yerde söylemek hiç hoş şeyler değil.
Umarım Akılçelen, bastıkları kitapları severek okuyan birinin dayanamayıp yaptığı bu eleştiriyi dikkate alır.

31 Beğeni

Oathbringer çevirisi bitmedi mi kurban :frowning:

Çeviri biteli oluyor baya. Redaksiyon sürecinin de sonuna yaklaştıklarını söylemişlerdi. Şubat ayında çıkartacaklar.

Şubat ayında çıkarmayı hedeflediklerini söylediler, çok da umutlanmayın derim.

29 Şubat değildir inşallah. :joy:

6 Beğeni

Bu kadar aceleci olmayın arkadaşlar ne kadar hatasız olursa o kadar iyi olur.

1 Beğeni

Çıkar çıkar merak etmeyin

İllaki çıkıcak ama fiyatı ne olacak? Ben 80 TL altı beklemiyorum. Umarım çok yüksek bir fiyat belirlemezler de herkez alıp okuyabilir.

1 Beğeni

Adam 4.yü yazdı vicdansızlar :slight_smile: hala 3.kitabı çevirip bastıramadınız… (yuhalama efekti)

Ilk kitabin cevrilme hikayesini tekrar yasiyoruz sanki.
Bu arada daha tam baslamadi planini yapiyor bu aralar ama tum sene 4. kitaba ayrilmis durumda

Dün redditte bulduğum bir görsel.Brandon Sandersonun yazım süreci.

Skyward yeni bir seri değil mi ?

Aman sonu benzemesin.
Çevirisi ve editörlüğüyle bu kadar beklememize değer olur umarım. Yoksa fiyasko. Bir buçuk yıl hiç de az bir süre değil çünkü.