Animelerin Havalı Karakterleri

Baccano dan değil mi bu?

1 Beğeni

Evet baccano’dan küçük agresif manyak ölümsüz karakterimiz Czeslaw Meyer

1 Beğeni

İq fukarası bu şebeğin arkadaşlarını korumak durumunda kaldığında değişen yüz ifadesini severim.

Bu sahne benim için efsanedir.
images (2)

5 Beğeni

Usui ayhhh :drooling_face:
Itachiiii :heart_eyes:

1 Beğeni

images (6)
Spike ve Gılgamış da iyidir
Whatever happens,happens

2 Beğeni

İlk mesajda her animeden bir karakter yazayım demiştim ama artık dayanamıyorum tarafımı belli ediyorum. Shingeki no Kyojin karakterleri çok iyi ya.

source
Mikasa Ackerman
Levi’den sonra en iyi asker. Eren’e karşı aşırı sadık.
Ünlü repliği: Bu dünya çok acımasız ve bu dünya çok güzel.

original
Armin Arlert
Tam bir zeka küpü. En zor zamanlarda doğru kararları görebiliyor. Tek eksiği kendine özgüven. Anime ilerledikçe o sorun da kalmıyor.
Ünlü repliği: Hiçbir şeyden fedakarlık edemeyen insanlar hiçbir şeyi de değiştiremezler.

OilyEasygoingFreshwatereel-small
Hange Zoe
Psikopat, çatlak ve korkusuz bir savaşçı ve bilim insanı. Aşırı meraklı ve hevesli olması ile onu izlemesi çok eğlenceli.

tumblr_bd93d5c0ddd646436d2f69fdf96fa463_0d0548d2_640
Erwin Smith
Keşif Birliğinin lideri. Gerçek bir liderdir. Yapılması gerekeni yapmaktan ve risk almaktan çekinmez. Sezgileri çok güçlüdür.
Ünlü repliği: İlerleyin!

2 Beğeni

Bir sıralama yapmadan ilk 5 seçecek olsaydım;

Dracule Mihawk
İtachi Uchiha
Kuchiki Byakuya
Gılgamış
Esdeath

İlk aklıma gelenler. Baktığınızda genelde, iki kelimeyi bir araya getiremeyen ve oturup iki muhabbet edemeyeceğiniz, kasıla kasıla gezen tipler oluyorlar. İstisnalar her zaman mevcut.

Psycho-pass
shinya
Shinya Kogami
Zeki, karizmatik ve derin karakterdir. Kendisi polistir.

giphy
Shougo Makishima
Felsefe yapan ve sibly sistemi altüst etmeye çalışan villian karakterdir

2 Beğeni

tenor

Ciel🥰

4 Beğeni

Khr izlemeyenlerin kesinlikle bakması önerilmez ağır spoilerdir. :smiley: Aslında tam olarak spoiler olmasa da yerinde görülmesi ve hayran kalınması gereken bir karakterdir. :smiley: Ve sanırım forumda khr izleyen olmadığı için kendi kendime paylaştığım bir karakterdir. :smiley: Hoş blur varken bile az çok belli oluyor ya neyse.

Urahara Kisuke (The Wisdom)

Aizen abimiz
https://c4.wallpaperflare.com/wallpaper/186/691/703/bleach-sōsuke-aizen-wallpaper-preview.jpg

3 Beğeni

selam herkese ben bi anime karakteri arıyorum fotoğrafı burada yardımcı olur musunuz? animenin adı veya karakterin adını bilen var mı?

Bana hotaru tomoe gibi geldi. Sailor moon crystal’deki hali olmali sanırım. Bir bakarsınız ona :smile:

1 Beğeni

evet bu! çok teşekkür ederim

1 Beğeni

Kakashi ve 4. Hokage

1 Beğeni

Karizma kelimesinin vücut bulmuş halidir benim için:

Cadis Etrama di Raizel

3 Beğeni

Karaktere bi bakayım dedim de…

Yaş 3000 mi yazıyor orada? :open_mouth:

Evet :slight_smile:

Okuduğum en güzel Manwha’lardan birisi. Bir yerden sonra biraz tekrar gibi gelebilir ama yine de tavsiye ederim.

1 Beğeni

İtachi Uchiha
Roy Mustang
Hohenheim
Levi senço

Spoiler

Beş yıl daha yaşasa net olarak Yüksek Kage. :slight_smile:

Çok potansiyelli adamdı.

Eline su dökebilecek yiğit yoktur diyarda. Epsilon…