Avengers: Endgame Arazisi

1 Beğeni

Bakalım kaç tane ölüm olacak. Şöyle 4-5 taneden aşağısı kesmez beni. Tony ve Steve ikilisinden biri kesin ölecek. 50-50 diyorum.

2 Beğeni

Konuya çok hakim değilim ama kendimce fikrimi belirtmek istiyorum. Ağır takipçileri ne düşünür bilmiyorum ama ben böyle uzun soluklu ve devasa bir yapımda son olarak kaybediş görmek istiyorum. İnsan doğası gereği iyilik kazansın istiyor ama ben karşı taraf kazanırsa daha güzel şok yaratacağını ve etki bırakacağını düşünüyorum. Bence kaybedecekler. (Kaybetsinler…):roll_eyes:

2 Beğeni

infinity warda görmek istediğimiz kaybedişi fazlasıyla gördük zaten. hatta çoğumuz steve-tony ikilisinden birini hatta belki de ikisini birden kaybetmeyi infinity warda bekliyorduk ama bu yolu tercih etmek yerine son bir kez hepsini bir araya toplamayı tercih ettiler ve bence güzel de oldu. endgame artık son oyun, kaybettiklerini toparlayacakları zaman. bir şeyler deneyecekler ve şak diye kazanamayacaklar, birkaç kere daha kaybettiklerini göreceğiz hatta birkaçının ölümünü izleyeceğiz belki ama sonunda savaşı kaybetmeyecekler. kazandıklarında belki çok şey değişmiş olacak, belki hiç tanınmamış olacaklar ya da hatırlanmayacaklar bile ama kazanmış olacaklar. yani en azından ben böyle düşünüyorum. yakışan da bu olurdu bence 10 yıllık serüvene.

1 Beğeni

İşin aslı geçen sene gelen Infinity War rüzgarı o kadar heyecan oluşturdu ki bu sene filmin reklamına,fragmanına bile çok kasmamışlar.Dikkat ettiyseniz fragmanlarda hiçbir şey göstermemek için o kadar kasıyorlar ki bazı haberleri ancak yayınlanan oyuncak vs. yan ürünlerden öğrenebiliyoruz (örn.Hulk vs Thanos dedikodusu) ve daha da ilginci reklam konusundaki bu rahatlıklarına rağmen biletlerin kapış kapış gitmesi.Geçen senenin rüzgarı hala esmeye devam ediyor anlaşılan.Burada yazacağımız neredeyse her teori düz bir duvara toslamaya mahkum diye düşünüyorum çünkü elimizde filmin ne anlattığını ana hatlarıyla belli eden bir veri bulunmamakta.

2 Beğeni

Film baştan sona sızdırıldı bu arada. Dün 4 dakikalık bir kolaj izledim filmden. Bir sürü de spoiler aldım.

Ben o videoyu bir 10 kere izlemişimdir. Şimdi baktım, silmişler. İzlediğim sahneleri hepsi çok iyiydi.

Yeni bir TV Spot gelmiş.

Evet arkadaşlar. O beklenen ana sadece 2 gün kaldı. Bu süreçte küçük bir anket yapalım diyorum. Sizce, Avengers: Endgame sonunda hangi karakter aramızdan ayrılacak?

Kim Ölür?

• Iron Man
  • Captain America
  • Hulk
  • Thor
  • Black Widow
  • Hawkeye
  • Captain Marvel
  • Rocket Racoon
  • Nebula
  • Ant-Man
  • James Rhodes (War Machine)
  • Valkyrie
  • Thanos

0 oylayanlar

Sizden ricam, kimin veya kimlerin öldüğünü işaretledikten sonra ayrıca neden öyle düşündüğünüzü de buraya yorum olarak yazmanız. Bu liste dışında aklınıza gelen farklı karakterler hakkında da yazabilirsiniz elbette. Son son, yapılacak teorileri merakla bekliyorum çünkü :krs:

Ve son bir ricam, sızdırılan görüntüler üzerine lütfen spoiler vermeyelim ve izleme zevkini baltalamayalım.

Sızdırılan görüntülerin ne olduğuna hiç bakmadım. Marvel evrenindeki çoğu filmi de izlememişimdir o yüzden biraz sallama işaretledim sadece Tony starkın öleceğine emin gibiyim -olmayabilir de ama öyle hissediyorum :smiley: Valkyrie ve diğerini hayal meyal hatırlıyorum niye ölecekler yorumda bulunamam ama Thanos’un yenilse bile öleceğini sanmıyorum çünkü belli ki önemli bir kötü karakter. Daha sonrası için zayıf bir şekilde bırakmaları mantıklı görünüyor.

Bana nedense kimse ölmeyecekmiş gibi geliyor. Ölürse gereksiz bir iki yan karakter ölür. Filmin sonunda onlar da şu şekil değiştiren yeşil uzaylılardan çıkar herkes mutlu olur.

Bana Captain America ve Tony nin ikiside ölücekmiş gibi geliyor. Bir de Thor Captain ve Tony kadar popüler olmayan ama ölünce hepimizin üzüleceği bir karakter ölücekmiş gibi geliyor.

Twitter’da Endgame sonu hakkında spoiler bir video yayıldığını gördüğümden beri, ilk defa Avengers hakkında konuya girip yorum yazıyorum :slight_smile:

Robert JR sanırım Iron man ile oynadığı son film olacak, seriyi devam etmeyi göze alıp Iron Man için alternatif oyuncu bulamayacakları için büyük ihtimalle Iron Man bu sefer ölebilir.

1 Beğeni

Çok duygulu,etkileyici ve epik bir film olmuş.Tir tir titredim izlerken

Kötü bir film değildi tabi ki ama hayal kırıklığı yaşadım malesef. Yani Infinity War’dan sonra…

http://www.page2images.com/tmp/20190429/K5AbOKuJB6f1D5kC.png

Büyük şeytan diyolaa

“Evangers” den sonrasını okumadım.

Edit: Aslında imla ve konu hataları komikmiş.

2 Beğeni

Herhes bir şekilde, filmin rüzgarından faydalanmanın peşinde :sweat_smile:

1 Beğeni

Evangers Essemble!

Okurken beynimi çıkardım bayağı eğlendim.

1 Beğeni

Eylenmek 'tir o, eğlenmek olsa duramazsınız :joy:

1 Beğeni