Batman Okuma Rehberi

Daha iyi seriler çıkacak ben onları bekleyecem.Batman White k.'da iyi ama daha iyileri yoldaymış Batmanların.

1 Beğeni

Bağımsız okunabilir mi bu seri?

Okunur.(20 karekter)

2 Beğeni

Peki bu Batman Beyond Ve Batman R.İ.P. yukarıdaki sıralamaya göre ne zaman okunmalı?

O kadarını bilmiyorum ama %70’i bagımsız ve okuma sırası olmadan Jbc çıkardı.Ama öğrenirsem yazarım.

Edit: https://www.kahramanlarevreni.com/batman-okuma-sirasi

Bu siteye bir göz at istersen.Ben Türkçe çıkanları bir sıraya göre okumadım.Bir bağ ve benzerlik yoktu ciltlerde.

1 Beğeni

Batman ve Superman indirdim ama nasıl başlayacağıma bir türlü karar veremedim. Çok karışık.

İngilizce ise daha detaylı bilgisi olanlar var sitede.Sıfırdan mı okuyacan ve her seriyi bulabilecekmisin?

Batman’im meşhur serilerinin çoğunu Türkçe buldum. Superman’in daha az sayısını buldum ama bulduklarımın hepsi önemli seriler.

Tamamen sıfırdan okumama gerek yok ama bu Robinlerle tanışma ve yol ayrımlarını ve aynı şekilde diğer Batman aile üyelerini de okumak isterim.

Bana da atsana bakım bi.

Eve gidince atarım. (20)

1 Beğeni

Bir iki haftaya hazırlanacak dendi Jbc yayıncılık tarafından biraz önce.

Batman ve Superman çizgi romanını kastetmemiştim. Batman çizgi romanları ile Superman çizgi romanlarını indirdim demek istemiştim.:joy:

:joy::joy::joy: Hadi yaw.Neyse bu sayede öğrenmiş olaçagız.

1 Beğeni

Merhabalar. Listedeki kitapların çoğu tükenmiş sanırım. Hangileri tekrar basılacak bir bilgisi olan var mı ?

1 Beğeni

JBC yayıncılık baskı bitmişleri yenidenn basacağını söylemişti. Mesela Ailenin Ölümü (sanırsam Ağustos gibi) yeniden basılacak

Güzel haber. Umarım diğerlerinde çok gecikmezler.

1 Beğeni