Bilimkurgu Klasikleri Dizisi (İthaki Yayınları)

Benim kitapta yeni geldi. Hiçbir yerinde hasar yoktu. Şaşılacak bir durum ama itina ile paketlenmişti. :roll_eyes::roll_eyes:.

1 Beğeni

Benim kitabın alt kısmında siyah leke vardı :frowning:

1 Beğeni

Benim kitap ilginç bir şekilde cumartesi elime ulaştı ve hiç problem yoktu. Çok şaşırdım ben bu haftasonuna doğru anca gelir diye düşünüyordum.

1 Beğeni

İşte İnsan İlknokta sitesinde satışa çıktı. (Diğer sitelere göre geç oldu ama uygun fiyata oldu her zamanki gibi)

İşte İnsan

1 Beğeni

Yakma Zevki için indirimi görünce ben de İdefix’ten almıştım ve ayraçsız geldi. :smile: Neyse, canım İthaki fuarda halleder artık.

2 Beğeni

Yeni kitap gelmiş koşun :+1:t6::smile: Kapak çok iyi olmuş :clap:t6:

12 Beğeni

Kapak harika. Renk seçimi de tam isabet. Üstüne üstelik Asimov önsözüyle. Başka ne denilir ki?

2 Beğeni

Yeni kitabın ön siparişleri.

Bir Mars Destanı (İlk Nokta)

Bir Mars Destanı (Kitapyurdu)

1 Beğeni

Fahrenheit 451 kitabı şuan Kitpyurdu sitesinde %50 indirimli bu fırsatı kaçırmayın derim.

Fahrenheit 451 (%50 İndirimli)

1 Beğeni

Yüzyılın En İyi Bilimkurgu Öyküleri’nde de bulununan çok güzel bir öykü.İthaki yayınlamış öyküyü okumak isteyenler buyursun.

İthaki Yayınları
Çağımızın en büyük bilimkurgu ve korku yazarlarından birini, büyük üstat Harlan Ellison’ı kaybetmiş olmanın derin üzüntüsü içindeyiz.

Ustanın anısına, en önemli öykülerinden biri olan, Hugo ve Nebula ödüllü “Tövbe Et, Harlequin!” Dedi Tiktakbey’i sizlerle paylaşıyoruz.

4 Beğeni

Fahrenheit 451 bir önceki baskı mevcuttu seriyi bozmamak adına bu baskıyı da aldım. Tabiki şöyle pişmanlıkla değil severek aldım çünkü seri çok güzel gidiyor.Kapaklar harika.Umarım daha fazla yeni çeviri olur.Tim Powers Anubis Kapıları bu seriye girecekmi acaba?

2 Beğeni

Ben sordum ama basım hakları ellerinde olmadığı için yeni baskısını yapmayacaklarmış.

2 Beğeni

Gelsin tahminler.
Robert A. Heinlein ya da Frank Herbert diyorum.

1 Beğeni

Frank Herbert mümkün ama nedense Dune serisinin devamı değil de tekil bir kitap izlenimi aldım ben. Heinlein veya Arthur C. Clarke olabilir gibi geliyor.

1 Beğeni

Stanislaw Lem diyorum

2 Beğeni

Tahminim Ray Bradbury :smiley:

1 Beğeni

Frank Herbert diyorum bende. Dune gecikti çünkü :slight_smile: :slight_smile:

2 Beğeni

David lindsay’den bir şey gelecek galiba.

1 Beğeni

Dune 5 gelirse kasımda da 6 gelir ve Tüyap’ta set olarak satılır herhalde. :smile:

Ama benim tahminim: Küvette Bulunan Günce - Stanislaw Lem. (Bilene yine hediye var mı? :joy:)

2 Beğeni

john scalzi kitabı geliyo ithakigünlükleri hesabında gördüm

2 Beğeni