Bilimkurgu Klasikleri Dizisi (İthaki Yayınları)

unnamed Bu kitapmı çıkacakmış 44cü olarak

2 Beğeni

2019 yılında Asimov kitaplığının durumu nasıl olur acaba?

1 Beğeni

Bende biraz uğraştım şu sonuç çıktı :joy::joy:Google filan okadar uğraştım ama boş. images%20(21)

9 Beğeni

Kusurluk bir durum yok @fatihcetin kardeş. Emre Bey’i sürekli bu konu için sıkıştırıyorlar (İthaki Soru Hattı’nda). :blush::blush:

Bir soruyu 700 kişi farklı farklı sorunca ve cevap her zaman aynı olunca. Ben sizin için dedim.
Bu konuda tam yetki @irbis’te. Bir gün bakmışız ki sorularımıza cevap bulamaz olmuşuz. :joy::joy:

3 Beğeni

Yıkılmış buralar. Bütçemi genişletmem lazım. :scream::scream::scream:

2 Beğeni

Harf alabilirmiyim.:joy:

2 Beğeni

Bu kadar yeni mesajı görünce kesin dedim yeni kitap :scream: Haberi gelmiş ama güzel haber :+1:

5 Beğeni
  1. Kitap hakkında kimse bir şey demiyor. Üstü çizilmiş ama taşkınlıklar kitabı ele vermesin. :smiley: :smiley:
1 Beğeni

Arthur C. Clarke’ın daha önce dilimizde yayınlanmamış eserlerini de görecek miyiz önümüzdeki yıllarda?

2 Beğeni

https://mobile.donanimhaber.com/photoshop-bilen-arkadaslar--136477435

Arkadaşlar bu hanginiz ve 40 yılın başı bir DH Konu Dışı topicine uğrayayım dedim, şuan karşıma bu çıktı. Yeni paylaşılmış, fazla uzaklaşmış olamazsın. Beni cevapla.

3 Beğeni

Ben değilim ama yaklaşık bir 45 dakika yerli yabancı kaynakları inceledim nasıl yapılmış olabileceği ile ilgili. Çünkü png olsa layerlardan filan neyse de jpeg hemde orijinali yokken… Hayatımda ilk defa duyuyorum olabileceğini.

2 Beğeni

Bence hiç hoş bir davranış olmamış bu.

4 Beğeni

Reddit’e felan da düşerse şaşırmak gerekiyor o zaman artık.

2 Beğeni

Ben bir kaç defa esprisine burada slze yazdım sakın kimse aklından beni geçirmesin ama çüşşş denemek de elde değil. Kardeşim buradan sabrınızı biraz da olsun hafiflletsin diye küçük bir paylaşım yapmış İrbis sohbetlere dayarak biraz gırgırına, niye alıp başka platforma taşırsın ki. Kimsenin hoş karşılamayacağı bir hareket olmuş.

10 Beğeni

@irbis yaş tahtaya basmamış zaten. jpg olarak paylaşmış, imkansız altta yazanı açığa çıkarmak.

2 Beğeni

Öyle bi görsel ki siyahların silinebileceği ihtimali bile heyecanlandırmıştı beni. Ki silinemiyor. En azından birinin üstü çizilmeyebilirdi ya.

1 Beğeni

Arada geçen muhabbeti okumamışsınız sanırım veya anlamamışsınız. Bir şekilde silmeyi başarmış ki ben kendi adıma takdir ettim.

1 Beğeni

Jpg formatında bunu kim başardiysa tanışıp imzasını almak isterim.

2 Beğeni

Bundan bahsediyorum.

2 Beğeni

Gerçekten inandın mı yazılana?

2 Beğeni