Bilimkurgu Klasikleri Dizisi (İthaki Yayınları)

Teşekkür ederim, bakayım hemen

4 Beğeni

Aynı durum bende de yaşandı. 14 Martta sipariş verdim. 2 gün önce Vakıf ve Imparatorluk, bugün de Yüzyılın en iyi bk öyküleri iptal edildi. 2 kitap kalmıştı geriye, onları da ben iptal ettim.8 gün boş yere bekledim , ilk defa idefixte sorun yaşadım ama uzun süre uzak kalırım diye düşünüyorum.
2. Baskı yapılsa da böyle strese girmesek keşke.

3 Beğeni

Beyoğlu şubesinde 1 adet, Koç Üniversitesi şubesinde 1 adet olmak üzere 2 adet alınabilir durumda. Telefon ile iletişime geçilip bilgi alındı :slightly_smiling_face:

3 Beğeni

Aynı durumu bende yaşadım.Sipatişi iptal edip BKM şubesinden aldım.

2 Beğeni

Gözün aydın. İyi okumalar :wink:

2 Beğeni

@Strenergy Sağolsun bende dün BKM’den siparişi verdim bugün elime ulaştı. :slight_smile:

3 Beğeni

Vakıf ve İmparatorluk konusunda aynı durumu ben de yaşadım. İdefix ve D&R bu konuda çok zayıf. Güncel stok durumu tespiti, sipariş durumu tespiti vs. hiç yapılmıyor.

2 Beğeni

Ankara’da olanlar Dost Kitabevi’nin fiziksel mağazasından alabilirler. Hem de 1-2 değil, çokça var bahsedilen kitaplardan.

4 Beğeni

Teşekkür Ederim :slight_smile:

3 Beğeni

Şuradaki çekiliş de yürekleri hoplatıyor:

https://forum.kayiprihtim.com/t/cekilis-yuzyilin-en-iyi-bilimkurgu-oykuleri/1873

7 Beğeni

“Yüzyılın En İyi Bilimkurgu Hikayeleri” siparişim stok bittiği için iptal olmuş. Moralim çok bozuldu. :sob: Nerede bulabileceğime dair fikri olan var mı?

2 Beğeni

Sanırım internettekiler bitti.D&R mağzaları veya sahafları dolaşman gerekebilir.

3 Beğeni

Ben, Robot, 2001: Bir Uzay Destanı, Kıyamete Bir Milyar Yıl’ ı okuduktan sonra bilimkurguya ara verdim. Bu ara Yüzüklerin Efendisi’ ne devam ediyorum. :slight_smile:

2 Beğeni

Kral katili güncesi 10 yıl edisyonu ne oluyor . Sınırlı sayıda mı basılacak ?

Kan şarkısı yeni baskı yapar mı?

2 Beğeni
2 Beğeni

https://assetsds.cdnedge.bluemix.net/sites/default/files/styles/big_4/public/feature/images/train.jpg?itok=vkklILfE

Yine yaptılar yapacaklarını :sweat_smile:

7 Beğeni

Çok merak ettim şimdi Nasıl beklicez çıkana kadar.

image

3 Beğeni

Hadi bekle ki çıksın kitap. Sayılı günde gelmez şimdi. :slight_smile:

3 Beğeni

Çevirisi de bilimkurgu klasikleri içerisinde ilk üçten giriyor bu arada. :slight_smile:

15 Beğeni

Yoksa… Çiğdem Erkal mı :heart_eyes: ?!

4 Beğeni