Bugün Kimin Doğum Günü? (Özel Gün Kutlamaları)

@thequeenisdead Teşekkürler. :birthday:

@Howl Ahahah unutmuştum o zamanları. Hatırlayınca güldüm. Sağolasın.

2 Beğeni

Eveeet, bugün aramızdan @Ishamael, @YaprakOnur ve her ne kadar şu sıralar gözükmüyor olsa da çok sevdiğimiz @BlackHelen’in doğum günü! Her birinin doğum gününü ayrı ayrı kutluyorum :two_hearts: İyi ki bizlerle birlikteler :v:

Bu ekim ayı gerçekten de bereketli değil mi yahu? :krs:

10 Beğeni

Çok teşekkürler! :heart::kalp::krs:

4 Beğeni

Üçünüze de kitap dolu, musmutlu yıllar :slight_smile:

3 Beğeni

Doğum günleriniz kutlu olsun. Hepimiz mutlu olun. :slight_smile:

2 Beğeni

@Ishamael tereddüt etmeden benle tüm alıntı arşivini tek seferde paylaşan güzel insan nice senelere :)) ve herkese mutlu yıllar :Dd

3 Beğeni

Tayfasını düşünen bir Kaptan altın değerindedir o yüzden sana en içten şekilde teşekkür ederim Kaptan. :blush::krs:

@BlackHelen’in de doğum gününü kutluyorum. Aynı zamanda yardım severliği ve sıcakkanlılığıyla kendisine ne kadar teşekkür etsem az olacak olan değerli @YaprakOnur hanımın da doğum gününü kutluyor, dilimize daha çok kitap kazandıracağı yıllar diliyorum. :slight_smile: :krs:

@Howl Çok çok teşekkür ederim biriktiriyorum hala yine atarım ehehe :smiley:

Genel olarak kutlayan diğer herkese de teşekkür ederim. :slight_smile:

4 Beğeni

@Firtinakiran Doğum gününüz kutlu olsun. Umarım arada radyo yayınlarının olduğu bir yıl geçirirsiniz. :smile:

1 Beğeni

Mutlu yıllar. :birthday::confetti_ball::tada: @Firtinakiran

1 Beğeni

Bu sene kuru kuru kutladığım için kendimi paylıyorum. Ne yapalım, bu sene şehir dışı git gel çok yaptık. Hem Sarah Anderson -hayır, ev tekstili markası olan değil- gibi çizemem; çizsem acımasız-komik şeyler çıkardı :sweat_smile:

Üff… Neyse… Sadede geleyim: Bizleri, uğursuz kara kılıç Fırtınayaratan’a karşı savunan @Firtinakiran’ın doğum gününü kutlarım :tada: :birthday:

1 Beğeni

Kaçırdıklarım varmış oradan başlayayım önce :smile: Yahu eski forumda buralardan hemen haberdar oluyorduk, orada sistem nasıldı @magicalbronze bildirim mi geliyordu hatırlamıyorum?

Öyleyse @Ishamael doğum günün kutlu olsun. Nice sağlıklı, mutlu senelere. @BlackHelen birkaç güzel hikayesine denk geldiğim insan. Şu an yazıyor musun bilmiyorum ama yazmalısın. İyi ki doğdun, nice mutlu, bol hikayeli yıllara. @YaprakOnur iyi ki doğdunuz, umarım okuma listenizin altından kalkabildiğiniz uzun ve mutlu yıllar yaşarsınız :smiley: @Firtinakiran iyi ki doğdun Hazal :slight_smile: Nice mutlu senelere. Neredesin sen yahu? Yoksa ben mi buralarda değildim :smiley: :smiley:

3 Beğeni

@JCDenton @Bay_Karamsar @Maybe @Hatunkiz

Çok teşekkür ederim :slight_smile: Bu forum sayesinde tekrar tekrar hatırlanmanın tadına varıyorum.

@Hatunkiz ben buradayım da asıl sen neredesin :smiley: ?

6 Beğeni

Bundan sonra daha sık buralardayım ama evet uzun bir süredir kayıptım. Ben de bilmiyorum nerelerdeydim doğrusu :laughing:

Doğum günün kutlu olsun @Firtinakiran, Son Radyo Bükücü :slight_smile: Nice mutlu ve kitap dolu yıllara komşum :tada:

1 Beğeni

bugun benim dogum günüm müş :joy::joy: ilginç

Şaka mı ciddi mi? :slight_smile:

1 Beğeni

Şaka yaw :grin:atmasyondan bir tarih girmiştim o siteye

Hahaha :smiley: Tam tarihini girmişsin, gidip forum yöneticisininkini bulmuşsun. O zaman bunun şerefine sana 3 gün ban :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

1 Beğeni

Teşekkürler abim :slight_smile: Ben dönünce bir çay içeriz artık :smiley:

1 Beğeni

Zaten her yerden ban yiyorum bide sen ver banı :grin::joy::joy: