Bugün Kimin Doğum Günü? (Özel Gün Kutlamaları)

Ooo mutlu yıllar forumumuzun cadı denetmeni @agape. Sağlıklı, mutlu nice yıllara.

3 Beğeni

@Agape iyi ki doğdun yaşıtım izlenimi uyandırıp, sorma cesaretinde bulunduğumda bir cadı kadar yaşlı olduğunu öğrendiğim denetmenim.
Hissettiğinden 1 yıl daha yaşlısın artık!

3 Beğeni

@Agape nice senelere iyi insan, iyi arkadaş.

:buyucu:

3 Beğeni

Mutlu yıllar Agape :blush:

3 Beğeni

Teşekkür ederim arkadaşlar. Hepiniz iyi ki varsınız. :hugs::heart_eyes::blush:

source%20(1)

12 Beğeni

Nice şahane yaşlara! :buyucu:

3 Beğeni

Nice senelere :buyucu: :slight_smile:
Kutlama mesajı geç olsun ama güç olmasın, diye diye yazıldı. :slight_smile:

2 Beğeni

Nice mutlu yıllara :slight_smile: @Agape :buyucu:

2 Beğeni

Teşekkür ediyorum.

@Mustafaizmirli Henüz geç sayılmaz ama gece dönünce toplu kurbağa büyüsü yapacağım. :buyucu:

:hugs:

2 Beğeni

Doğum gününüz kutlu olsun :partying_face: @Agape

2 Beğeni

Bir kör büyüye kurban gitmeden…

Mutlu yıllar dilerim @Agape

3 Beğeni

Mutlu yıllar @Agape

Pastamızı da şuraya iliştireyim ;

8 Beğeni

Cadının doğum günü kutlu ve mutlu olsun. Hoş olsun, sevdikleri ile olsun. @Agape

6 Beğeni

Sevgili denetmenim, yeni yaşınızı tüm içtenliğimle kutlar, sağlıklı mutlu huzurlu bir ömür dilerim. Kazanınız hep karışsın, hiç durmasın. :grimacing: @Agape

5 Beğeni

Kadim dostum Agape, doğum günün için şu ufak parçayı kaleme aldım. Ayrıca buradaki yabancılar sana cadı diyor ama aslında Peri olduğunu bilmiyorlar. :hugs: :blue_heart: :birthday: :partying_face:

Dogum günün kutlu olsun
Sevdigin herkes yanında olsun
Sevmediklerin kazanın dibinde kaybolsun
Yeni yaşında yeni büyülerin olsun
Her yıl mana barın biraz daha dolsun
Sen ne söylesen hep dorusun
Gitme hep yanımda kal nolursun
Kalbim hep yanında bir yerlerde dursun
Yeni yaşında bütün periler seni bulsun
Ejderhalar uzak dursun
Çantan kitaplarla dolsun
Bütün mavilikler senin olsun

8 Beğeni

Doğum günün kutlu olsun sevgili @Agape. İçine düşecek boşluk bulamadığın, baktığın her gedikte okunacak şahane kitaplarla karşılaştığın nice mutlu, kedili, makarnalı ve oğlaklı yıllara :slight_smile:

5 Beğeni

Ailemizin biricik cadısı, aman yani denetmeni iyi ki doğmuş! :krs:

İyi ki bizlerlesin :kissing_heart:

Bizzat içeriden aldığım bir bilgiye (rivayete) göre; saatler gece 12’yi vurduğunda forum ahalisinden @Agape’nin doğum gününü kutlamamışlar türlü türlü lanetlere maruz kalacakmış. Demedi demeyin sonra…

7 Beğeni

Doğum gününüz kutlu olsun , nice senelere :grinning: @Agape

2 Beğeni

Hepinize mutlu yıllar @magicalbronze @Agape :partying_face:

3 Beğeni

Sevgili kadim dostum @Ishamael beni çok duygulandırdın gerçekten. Güzel parçan ve bir o kadar dokunaklı müzik için teşekkür ederim. Hayır, gözlerim filan dolmadı. :buyucu: :hugs:

@Wind Pasta harikaymış. Bensiz yiyorsanız eğer lanetleyeceğim. :sweat_smile: Teşekkür ederim. :blush::hugs:

@mit Teşekkür ederim. :blush: Sondaki “oğlak” çok ince bir detay. :blush: Makarna mı da birazdan inşallah yapacağım. :yum:

@magicalbronze Teşekkürler Hakancığım ama bilgi sızdırdığın gözümden kaçmadı. Sonra da neden ben kurbağa prens oluyorum demezsin umarım. :blush: :buyucu:

Diğer tüm arkadaşlara ve özelden yazan gizli kalbi güzel tüm rıhtımdaşlar hepinize tek tek teşekkür ederim. İyi ki varsınız. :heart_eyes::hugs:

8 Beğeni