Büyüklere Masallar

Haluk merhabalar;

Vakit ayırıp öykümü ziyaret ettiğin için çok teşekkürler. Beğenmene sevindim. İyi bak kendine, selametle…

1 Beğeni

Merhaba;
Ne kadar keyifli bir öykü. Elinize sağlık.

1 Beğeni

Teşekkür ederim Neslihan Hanım;

Sizin yorumunuz da bir o kadar keyifli :slightly_smiling_face:

Teşekkür ederim vakit ayırdığınız için, iyi bayramlar diliyorum…

Gerçekten inanılmaz iyi bir öykü okudum. Çok eğlendim okurken. Başlığını okuduğumda benim ve yorumlara göre başkalarının da hayali olan bir konuyu okuyacağımı anladım ve aşırı kıskandım. :slight_smile:
Çok iyi işlemişsiniz. Elinize sağlık.
“Hadi lan sarı yavşak!” çok iyiydi. :slight_smile:

1 Beğeni

Selam @nkurucu;

Yorumunuz çok mutlu etti beni. Teşekkür ederim. Beğenmenize sevindim. Kalın sağlıcakla görüşmek üzere…

Açıkçası az bile yazdım sanırım. Şimdi tekrar okudum. Konu herkese çok basit gelebilir. Bana da yıllardır öyle gelir ama ne zaman yazmaya kalksam sonlandıramıyorum. Laubalilik (ilk defa yazıyorum sanırım bu kelimeyi :slight_smile: ) ve sıkıcılık arasındaki ufacık, mikron boyutundaki boşlukta yazılması gereken, ancak o zaman kusursuz olabilecek bir konu. Tabi ki ufak tefek hatalar vardır, ama karakterlere hakimiyet, konu bütünlüğü, akış, bize yedirme biçiminiz o kadar iyi olmuş ki hiçbir yerde sekteye uğramadı okumam.

1 Beğeni

Tekrar teşekkür ederim. Umarım yeni öykülerde buluşuruz. :slightly_smiling_face: