Can Yayınları Lacivert Klasikler Serisi

Benim dün verdiğim siparişten 44 kitap kargoya verildi 6 sı verilmedi. Muhtemelen stok olunca gelecek gerisi

1 Beğeni

Abonelik sistemiyle çok güzel kitap okunuyor Storytel’de. YKY numunelik olarak 200 civarında kitabını yükledi sadece. İletişim ise 2-3 günde bir yeni kitap yüklüyor. Saymadım ama 1000 tane kitap yüklemişlerdir. Nesin Yayınları da iyi kitap yükledi, Aziz Nesin’ in 40-50 kadar kitabını yüklediler.

Can Yayınları da Amazon’a abonelik sistemiyle gelecek olursa müthiş olur. 1 ay Amazon bir ay Storytel şeklinde takılırım.

2 Beğeni

Elinize ulaştı mı acaba kitaplar?

1 Beğeni

Şöyle bir göz attım da, almak istediğim kitapların yazarlarının öykü kitaplarını basmış hep Can. Bütün kitaplar da bir anda basıldığına göre muhtemelen hepsi daha önce yayımlanmış öyküler. Ben bu seriyi almamaya karar verdim.

2 Beğeni

Şuan işteyim. Bugün eve teslim edileceğine dair mesaj geldi. Akşam fotoğrafları atarım.

1 Beğeni

Arkadaşım yolladı. Sayfa sayıları 52’yi geçmiyormuş.

16 Beğeni

Güzel gözüküyorlar, yazarlarla daha önce tanışmayanlar için ya da tanışmış ama bazı öykülerini okumamış olanlar için güzel bir seri olduğunu düşünüyorum, üstelik fiyatı da gayet uygun güzel bir indirimle satıldı :slight_smile:

Beyaz klasiklerle kıyaslayınca etiket fiyatları yine de yüksek bence.

Örneğin 128 sayfalık Bakire ile Çingene’nin etiket fiyatı 9,5 TL.

1 Beğeni

Edgar Allan Poe - Sfenks içindekiler

2 Beğeni

Joseph Conrad - Lagün İçindekiler sayfasına ulaşabilir miyiz acaba?

İçinde iki öykü varmış. Lagün ve II Conde.

1 Beğeni

Tayfun öyküsü var mıdır diye merak etmiştim, yokmuş çok teşekkür ederim.

1 Beğeni

Emanetler geldi. Kalan 6 kitap inşallah yarın elimde olacak

12 Beğeni

Mihail Bulgakov’ların içindekileri atabilir misiniz zahmet olmazsa? Sadece onları düşünüyorum ama okumuş da olabilirim hikayelerin bir bölümünü. :slight_smile:

1 Beğeni

O kadar güvendiğim İthaki Yayınlarından Kızıl Mars’ın bir kere gönderip geri almama rağmen iki edisyonunda dağılma rezilliğinden sonra bir kitabı bir kişinin elinde görmeden alamıyorum. Siz nasıl böyle görmeden alabiliyorsunuz. :smiley:

Edit: Doğrusu satış yapan kurum Amazon. Güvenilirliği ile biliniyor. Yaptığım yorum biraz boş bir yorum oldu.

1 Beğeni

Kaybolmuş Bir Göz

Çelik Boğaz

Gelecekten Beklentiler

3 Beğeni

Amazon olması en büyük avantaj tabiki ayrıca yayınevi de Can Yayınları olunca. Malum kitaplar Amazon için özel basılan kitaplar. Hata yapılması çok çok düşük ihtimal diye düşünüyorum ben.

Şu zamana kadar internetten yaptığım alışverişlerde beni en çok uğraştıran D&R ve BKM kitap oldu. Bunlardan kesinlikle alışveriş yapmıyorum. Diğerlerinde olan sorunlarda hep çözüldü mağdur etmesiler sağolsunlar.

1 Beğeni

Çok teşekkür ederim. :slight_smile: Gelecekten beklentiler, Ayın üçünün gecesinde ve ispritizma seansı Kol Manşetinde Notlar kitabında da mevcut, diğerlerini göremedim. Ama sanırım yine de Bulgakov’ları alacağım.

1 Beğeni

Neden sadece Amazon’a özel acaba?

1 Beğeni

Amazon’un stratejik hamlesi işte. Anlaşmışlar birlikte, beraber kitap yayınlayalım dercesine. İlk olarakta bunlar yayınlanmış.

1 Beğeni