Can Yayınları Modern Dizisi

:heart:

8 Beğeni

Almayalım da taşa mı dönelim?

1 Beğeni

Alalım alalım. :man_dancing:t2: :pray:t2:

1 Beğeni

2666 - Can Yayınları versiyonu 1192 sayfa 75 lira etiket fiyatı var.

Pegasus versiyonu 992 sayfa 90 lira etiketi var.

boyutlar, can 12.5 x 19.5
pegasus 13.5 x 21

Pegasus’un etiket fiyatı sanırsam bir iki ay önce 90 TL olmuş. 67 TL gibi bir şey hatırlıyorum. Amazon’dan 35 TL’ye alabilmişim 6 ay kadar önce.

1 Beğeni

Çevirmen aynı, muhtemelen bir ön okumadan geçmiştir sadece. Yanlış anlaşılmasın çeviri çok iyiydi bu arada. Tertemiz iş vallahi. :grinning:

Sadece ön okumadan geçmemiştir bence. Can Yayınları bizden çıkacak dedikten sonra epey zaman geçti, yaklaşık 2 yıla yakın.

Ben hakları Pegasus’tan düşsün diye beklemişlerdir diye yorumlamıştım onu, haklısınız çevirmen tekrar gözden geçirmiş olabilir.

Can Çağdaş değil mi bu eser?

Şimdi kontrol ettim. Benim attığım fotoğrafta Modern yazıyor, Can yayınları sitesinde güncellemişler, Çağdaş yazıyor.

Aaa evet, sizin attığınız fotoğrafta modern yazıyor. Çok ilginç olmuş.

1 Beğeni

Yeni kapaklar

5 Beğeni

Kamü kapaklarının yeniden değişmesi çok iyi olmuş. Siyah beyaz olanlar baya baya kötüydü ya. Bu gayet güzel tasarım.

2 Beğeni

Bence de. Üstünde yazar fotoğrafı olan kapakları bir türlü sevemedim ben :sweat_smile:

Sırf bu yüzden yeni kapaklarını almamıştım. Kamü’ler beyaz kapak kalmıştı. Sadece Veba’yı siyah kapak olarak aldım dayanamayıp. Şimdi güncelleyebilirim çıktıkça :slight_smile:

Yeni baskılar, değişen kapaklar

6 Beğeni

Kim ne derse desin kapak tasarımı işini en iyi yapan yayınevi Can’dır benim için, beyaz kapaklı klasikleri bile ayrı şık duruyor

2 Beğeni

Tekrar baskı yapanlar

6 Beğeni

Yeni kapak. Yenilenen Camus kapaklarını çok beğeniyorum.

5 Beğeni