ÇEKİLİŞ! Takipçilerimize "Harry Potter ve Kızıl Pelerin" Kitabı Hediye Ediyoruz!

Fantastik Canavarlar sitesinde tamamını okumak için: ÇEKİLİŞ! Takipçilerimize "Harry Potter ve Kızıl Pelerin" Kitabı Hediye Ediyoruz! – Fantastik Canavarlar

image

Ömer Şahin’in kaleme aldığı ve daha önce sitemizde tefrika halinde yayınladığımız “Harry Potter ve Kızıl Pelerin” kitabını toplamda 3 kişiye hediye ediyoruz! Aslını aratmayan hayran kurgularının bağımlısı mısınız? “Harry Potter’a doyamadık, keşke seri kaldığı yerden devam etse!” mi diyorsunuz? Doğru yerdesiniz! FantastikCanavarlar.com‘dan bölüm bölüm okuduğunuz Kızıl Pelerin işte tam da öyle bir hikâyeydi. Şimdi sırada… (DEVAMI…)

4 Beğeni

abicim ablacım birşşey merak edıyorum pisaya sürermısınız vallahi hemen alırım görur görmez ama bana verırmısınız lutfen vallahide billahıde harry potterı 3 yıldır takıp edıyorum asası (Sirius Black) kolyesi kıtap serisi ondan sonra efendım bugun aliexpressten sıparıs ettım poster lego ve mini wand diriltme taşını hepsi var
lütfen verırmısınız lutfen sizi bu kadar seven bir fanınız var kırmassanız çok sevınırım çünkü gururlana gururlana harry potterın butun serisi var diye övunmek guzel bir şey ama bu yoksa seri olmayak ve dersem bile içimde kalacak ve buda yalan söylemek olacaktır… Lütfen kendımı yeterince izah edebıldığımı düşünüyorum harry pottera adeta tapan birini kırmayacağınızı umuyorum

2 Beğeni

Lütfen kitabı arkadaşa hediye edin. Hüzünlendim okurken. Kimse daha fazla isteyemez, seriyi çok sevdiğine inandırdı beni :+1:

10 Beğeni

lütfen sitede satın ne kadar olursa olsun benim gibi interneten okumayı sevmiyenler için çok güzel olur :slight_smile:

bu kitabı kitaplığımda mutlaka görmek istiyorum, saygıdeğer Ömer bey kitabın ilk bölümünü Fantastik Canavarlar.com sitesinde paylaştığı günden beri kitabın kitaplığımda yer alacağı günü hayal ettim hep ,bütün bölümlerini defalarca okudum ama kitap halinde okumak çok daha güzel olurdu hatta bütün seriyi -Lanetli Çocuk da dahil olmak üzere- baştan okuyup araya bu müthiş kitabı da katarak o sihirli dünyayı bir kere daha tastamam bir şekilde soluksuz bir ziyaret etmek yapabileceğim en harika işlerden biri olurdu. Şu anda o kitabı o kadar çok istiyorum ki bedeli ne olursa olsun satın almayı bile düşünebilirim. şatışa çıkarmanızı dört gözle bekleyeceğim.

Hımm benim gibi bir hayran için son katılım günü fırsatını kaçırmak pek de iyi olmadı. Her neyse çok güzel gözüküyorlar gerekli izinleri alıp satmaya niyetlenirseniz bende alabilirim bir tane. Her şey gönlünüzce olsun herkese iyi forumlar :slight_smile:

Sizi böyle candan seven bir hayranınızı kırdığına inanamıyor ve potter kitaplarını çöpe atıyorum… Seriyi aldığımda artık her şey var demiştim ama artık yok o halde seri çöpe gidiyor bu arada aliexpressten aldığım siparişleri iptal ediyorum

4 Beğeni

Merak ediyorum,seriyi cidden çöpe atın mı?

1 Beğeni

Ben de fan kitabından nasıl diğer potter kitapları ve ürünlerine durumun sıçradığını merak ettim şimdi. :thinking:

2 Beğeni