Çizgi Roman Okurları Cemiyeti

İsmi ilginç buldum. Hoş olmasının yanı sıra bir yandan itici geldi benim gözüme. Umarım satışlarında bir sorun olmaz ve Lee Bermejo’nun çizgisinden çıkan başka başka çizgi romanları basmaya devam ederler.
(Ha ben alırım kesin, o ayrı :D)

1 Beğeni

Lee Bermejodan Jokeri basacaklar. Gerekli Şeyler baskısı bende vardı ve gayet iyiydi.

Baskısını devam ettirmeleri iyi olmuş.

1 Beğeni

Ben çizgi romanı okudum ama romanları okumadım.Çizgi roman o kadar derin değildi,Silahşörün çocukluğundan başlıyor babasının ölümünden daha sonraki olgun haline dönüşmesi ile bitiyor,ama tr’ye çevrilmeyen daha 6-7 devam kitabı vardı.

1 Beğeni

Anladım, teşekkürler

1 Beğeni

1 Beğeni

Darth Vader sevenler için

2 Beğeni

Çizgi Roman Sevenler Derneği olsaydı üye olurdum ama okuyanlara dahil olamıyorum, çok pahalı. :slight_smile:

3 Beğeni

Hahahahahah :laughing: maalesef haklısınız :frowning:

1 Beğeni

Gönül isterdi normal kağıtlara, normal mürekkeple cebimizi yakmayacak şekilde bassınlar. Koleksiyon için güzel bir şey evet ama dediğim gibi, cep yakıyor. :frowning:

2 Beğeni

Arkadaşlar Batman: Who Laughs okuyan var mı ??

İngilizce daha o değilmi ya bence burdan sadece Türkçe olanları tartışsak herkes aynı noktada farklı yorumlar yapabilir.

2 Beğeni

Daha İngilizce okuyup, Türkçeden aldığım zevki alacak kadar eremedim :grin:

Suraya bi’ yerleseyim.

3 Beğeni

Watchmen, V for Vendetta, Swamp Thing, Sandman, Witcher, Spiderman, A Game of Thrones, Fight Club 2, Fahrenheit 451 okuyarak katılmış bulunduğum cemiyet.

1 Beğeni

Ben de bir X-Men hayranı olarak dahil olayım. Artık eskisi kadar süperkahraman çizgi romanları okumuyorum, dönüp dolaşıp geldiğim yer yine X-Men dünyası oluyor ama son birkaç senedir Marvel veya DC’den bir şey okumamışım. Zaten uzun zamandır dijital okuyorum. Sizler çizgi romanınızı nasıl okursunuz? Herkes basılı mı okumak istiyor? Ben dijitali kolaylığından, istediğim her esere ulaşabilme rahatlığından dolayı çok kullanışlı buluyorum. Ülkemizde basılı çr’ların fiyatı da cabası…

2 Beğeni

Ben elimde basılı bulunmasını isterim, o kağıdı hissedeceğim arkadaş :smiley: Ama bazen dijitalden de okuduklarım oluyor, daha çok bağımsız okuyorum dijitalde.

1 Beğeni

Ben de dijitali tercih ediyorum hem seçenek fazlalığından hem fiyatlardan malum. Kitaplığımda bu da olsun kafasına girmedikçe çizgi romana para vermem sanırım pek ki onlar da benim için koleksiyonluk basımlar oluyorlar zaten.

1 Beğeni

Elimde şu an için İnjustice, Flash, Batman, Wolverine, Avengers, Spawn, Conan… serileri var. Yaklaşık 200 civarında çizgi roman. Pdf pek tercihim değil. :smile:

1 Beğeni

Marvel Unlimited, Comixology gibi ortamlarda çok daha fazla sayıda esere ulaşılabiliyor. Özellikle Comixology’nin inanılmaz geniş bir arşivi var. Benim gibi öğrenciyseniz ve her türlü ücret cebinizi yakar durumdaysa kendi .cbr arşivinizi de oluşturabilirsiniz, tabi basılı okumanın zevkine bir şey diyemem.

2 Beğeni