Çözmeden Önce Bir Kepçe Felix Felicis İçmenizi Gerektirecek Zorlu Harry Potter Testi

Fantastik Canavarlar sitesinde tamamını okumak için: https://fantastikcanavarlar.com/quiz/zorlu-harry-potter-testi/

image

Arkadaş grubunuzda esaslı bir Harry Potter uzmanı olduğunuz hakkında konuşuyor olabilirsiniz. Ancak gerçekler öyle mi? Bu ekstra zorlayıcı testi çözerek bilginizi herkese gösterin! Sizler için Pottermore’den Türkçeleştirdiğimiz sorular Potter kitaplarını yeniden gözden geçirmenize neden olacak. Dürüst olmak gerekirse beşten fazla doğru cevap bizi oldukça etkiler. Testi çözmeden önce bir yudum Felix Felicis almanızı öneriyoruz. Sonucu bizimle ve… (DEVAMI…)

2 Beğeni

15 üzerinden 4 doğru!

Felix’im bitti sanırım …

1 Beğeni

6 doğru :confounded:
Hermione’nin baş düşmanı oldum BAŞIM BELADA

15te11 hagrid’in can dostuyum harry kıskanıcak gibi ama neyse

15 üzerinden 8 doğru!

Kralımızsın Weasley!

Sonuç oldukça etkileyici. Adeta Quidditch maçı öncesi formda olduğunu düşünen bir Ron Weasley’sin. Ancak yine de olması gerektiği kadar olağanüstü değilsin. Hâlâ tribünden ufak tefek destekler alman gerekiyor. Seriye yeniden göz atman sonuçlar için çok daha iyi olabilir.

Sonuçlarda biraz kırıcı olmuyor musunuz? Bu kadar zor olması benim suçum değil. Kabul etmek istemiyorum :smiley: Hem Felix Felicis’i olanlar olmuş.

15 üzerinden 15 doğru!

İflah Olmaz Bir Ukala!

Ve Snape’in aksine, biz bunu çok iyi bir anlamda söylüyoruz. Harry Potter bilgin tartışmasız muhteşem, ateş viskisi dolu kadehlerimizi senin için kaldırıyoruz. Senin şans için iksire falan ihtiyacın yok, her şeyi bilginle halledebilirsin!

2.soru eksik. Kurbağa yumurtası,hamamböceği ve hardal kreminden oluşan nahoş bir karışım yere saçılmıştı. Olmalı :cherry_blossom: (15/14 doğru :+1:t2:)

Hmm baya zormus helal olsun :smiley: guzel sorular bu arada ( 15/14 ) sonuc bu

Hagrid’in Can Dostu 15/10
Hagrid ile dünya ahiret kankayız :smiley:

Ron kendimden 15 bekliyordum am :smiley: