Edebiyat Dünyasından İllüstrasyonlar

Birden fazla şansım olsa , üçümü de yaptırırdım. Şimdilik , bu üç resim ve got’tan beğendiğim bir resim arasında kararsızım. Ömrü uzun olsun , belki hepsini yapmaya ikna edebilirim
:grinning:

Adolin kardeş,

2 Beğeni

5 Beğeni

Şu üçü hakkında merak ettiğim o kadar çok şey var ki…Robert’ı kitaplarda görmemize rağmen hala isyan zamanında yaptıklarını daha detaylı okumak istiyorum.

7 Beğeni

Yüklediğiniz 7. fotoğraf hangi evrenden?

Harap Deniz üçlemesinden. Ülkemizde sadece ilk kitabı Çolak Kral çıktı.

3 Beğeni

Teşekkürler cevap için, nedense beni kendine çekti.

1 Beğeni

jpeg
Artist; Julia Maddalina
"Yine bir sessizlik çöktü. Beni düşündüğü gibi kızdıramayacağını anlayan Ambrose kayıtsız bir tavır takındı. “Bazı insanlarda da hiç espri anlayışı yok,” deyip iç geçirdi. “Yakala.”
Lavtayı bana doğru attı, fakat lavtalar atılmak için tasarlanmazlar. Enstürman havada bir kez döndü. Onu yakalamak için uzandığımda elime hiçbir şey gelmedi. Sakarca veya zalimce davranması arasında benim için hiçbir fark yoktu. Lavtamın kasası meydan taşlarına çarptı ve bir çatırtı sesi yükseldi.
Bu ses bana Tarbean’daki bir ara sokakta vücudumun altında ezilen babamın lavtasını hatırlattı. Onu almak için eğilirken yaralı bir ses çıkardım. Bana bakan Amrose’un yüzünde keyifli bir ifade gördüm.
Ulumak, haykırmak, küfretmek için ağzımı açtım. Fakat gırtlağımdan daha başka bir şey, bilmediğim ve hatırlayamadığım bir ses çıktı.
Artık tek duyduğum rüzgardı. Rüzgar ani bir fırtına gibi meydanda kükredi. Yakındaki bir at arabası meydan taşları üzerinde yanlamasına kayarken ona bağlı duran atlar panik halinde şaha kalktılar. Birinin elindeki mota kağıtları hızla etrafımızda uçuştu. Rüzgar benimle beraber herkesi bir adım itti; bir tek Ambrose hariç. O Tanrı’dan tokat yemişçesine fırıldak gibi dönüp yere kapaklandı."

6 Beğeni

Kralkatili Güncesi serisi hakkında ki her materyale o kadar muhtacız ki bi şeyler gördükçe aşırı seviniyorum

2 Beğeni

Fırtına ışığı arşivi

12 Beğeni

Barut Büyücüsü:

Özet

images%20(5)

3 Beğeni

Bunar hangi serilerden?

Lanet olmasın sayende Harap Deniz üçlemesini alamak farz oldu. :slight_smile::smiley::blush::smiley:

1 Beğeni

İlk dördü Buz ve Ateşin Dünyası. Diğer ikisi Fırtınaışığı Arşivi. Çocuk ve adamlı resim Harap Deniz üçlemesi. Kurt BvAD. Sonuncusu da yine FA.
Al tabi ama beklentiyi çok yüksek tutma lütfen :smile: Sadece ilk kitabını okudum ben ve şimdilik orta bir seri diyebilirim. Ben aşırı etkilenmedim. Diğer kitaplarını merak ediyorum ama.

1 Beğeni

Gördüğüm en iyi Kaladin ve Dalinar olabilir. Shallan fena değil. Jasnah’yı beğenmedim. Dördü de aynı çizerden diye hepsini atayım dedim. Parlayan Sözler’i çok merak ediyorum. Ama gerçekten alasım gelmiyor… :sleepy:

5 Beğeni

Hyperion’dan Shrike

6 Beğeni

Hepsi Bitmeyecek Öykü kitabından.

13 Beğeni

Kings of the Wyld

13 Beğeni

Kvothe ve Abenthy.

12 Beğeni

Güzel kitaba benziyor.

1 Beğeni

@Muhammed_Deger

Güzeldir, ithaki basmayı planlıyoruz demişti geçenlerde.

Battle of Dejagore (Black Company serisinden)

Taborlin the Great (Kralkatili Güncesi)

Chandrians (Kralkatili Güncesi)

14 Beğeni